Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apavu maiņas/ziedošanas dienā - apavi par brīvu.

Lielo izmēru apavu veikals „Apavi 40+" no 2012. gada 8. līdz 10. martam atkārtoti rīkos labdarības apavu maiņas/ziedošanas dienas. Ziedotos apavus klienti varēs saņemt par brīvu jaunajās lielo kurpju mājās - Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 38.

 Lielo izmēru apavu veikals „Apavi 40+", ņemot vērā iepriekšējās apavu maiņas/ziedošanas dienās piedzīvoto klientu atsaucību, plāno atkārtoti rīkot šādu labdarības pasākumu. Iepriekšējo reizi, no 2011. gada 8. līdz 10. oktobrim, tika apmainīti/ziedoti un jaunus īpašniekus ieguva vairāk kā 25 jauni un mazlietoti liela izmēra apavu pāri. Arī šoreiz, no 2012. gada 8. līdz 10. martam, katram interesentam būs iespēja piedalīties apavu maiņas/ziedošanas dienās, kur par brīvu varēs tikt pie jauniem apaviem. Ikkatrs, kuram mājās ir mazlietoti vai jauni liela izmēra apavi, kuru izmērs sieviešu apaviem ir sākot no 40. un vīriešu apaviem no 46. izmēra, tos no 8. līdz 10. martam varēs atnest uz lielo izmēru apavu veikalu „Apavi 40+", kas no šī gada februāra beigām atrodas jaunās, plašākās telpās - Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 38 (ieeja no Ģertrūdes ielas) un sniegt savu ieguldījumu šī labdarības pasākuma tapšanā. Ja ir vienkārši vēlme atstāt apavus labdarībai, pieņemsim tos arī pirms 8. marta.

      Apavu maiņas/labdarības dienās būs lieliska iespēja klientiem gan tikt pie jaunām kurpēm vai zābakiem, gan apmainīt savus apavus pret citu klientu ziedotajiem, gan nodot tos labdarībai - ziedot kādam, kuram, iespējams, ir grūtāk iegādāties atbilstošus apavus.

 

      Aicinām visus, kuriem pašreiz ir nepieciešams jauns apavu pāris, bet pašreiz nav iespējas tos iegādāties, vai arī vienkārši vēlaties papildināt garderobi ar jauniem apaviem vai apmainīt tos pret citiem, izmantot iespēju un atnākt no 2012. gada 8. līdz 10. martam uz lielo izmēru apavu veikalu „Apavi 40+", pielaikot pieejamos - ziedotos apavus un saņemt tos par brīvu! Tāpat kā iepriekšējā reizē, visi apavi, kuri nebūs atraduši jaunu īpašnieku, tiks nodoti labdarības veikalam „Otrā elpa".

 

      Katrs klients, kurš atnesīs apavus labdarībai, saņems nelielu dāvanu no lielo izmēru apavu veikala „Apavi 40+", kā arī šajās dienās izmantojamu īpašu atlaidi jaunās kolekcijas apavu iegādei.

 

      Nekrāsim liekas lietas, dosim iespēju tām atrast jaunas mājas! 

Latvijas ziņas