Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsts māmiņām un viņu mazuļiem. 1

Turpinās projektu pieņemšana programmā „Palīdzēsim māmiņai".

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds (LKIF) sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu Latvijas reģionos piedāvā programmu „Palīdzēsim māmiņai". Māmiņu klubiem, bēbīšu skolām, ģimeņu centriem, sieviešu organizācijām, u.c. biedrībām, kas praktiski atbalsta māmiņas un veicina pašpalīdzības pasākumu attīstību ir iespēja iesniegt savus projektus un saņemt finansējumu dažādu aktivitāšu veikšanai.  

Šajā laika posmā ir atbalstīti 19 projekti un biedrības ir ieguvušas labiekārtotas telpas, ir izveidoti bērnu stūrīši, iegādātas rotaļlietas, māmiņas ir izglītojušās un apguvušas iemaņas bērnu audzināšanā, psiholoģijā u.c. jautājumos. Ir radītas iespējas mazuļu un māmiņu dzīvi padarīt krāsaināku.

Atbalstīto biedrību ģeogrāfija aptver visu Latviju. Liepāja, Talsi, Tērvetes, Cēsu, Alojas, Krāslavas novadi - tās ir tikai dažas no tām vietām, kur pateicoties projektā īstenotajām aktivitātēm dzīve ir kļuvusi kaut nedaudz interesantāka, māmiņas zinošākas un mazuļi ieguvuši jaunas rotaļlietas un rotaļu biedrus.

Programma joprojām turpinās. Līdz ar to LKIF aicina visas biedrības, kurām ir tuvas māmiņu intereses un dzīves uzlabošana, pieteikties programmā „Palīdzēsim māmiņai". Varbūt tieši šis projekts būs kā pamats kādu svarīgu jauninājumu ieviešanai jūsu novada dzīvē.

Gaidām projektu pieteikumus!

LKIF sniedz savu palīdzību arī tajos gadījumos, ja ir tikai ideja, apspriedīsim to kopā.

Plašāku informāciju par programmu „Palīdzēsim māmiņai" nevalstiskās organizācijas var iegūt LKIF mājas lapas www.iniciativa.lv sadaļā „Projektu iesniedzējiem", kā arī zvanot projektu vadītājai Ievai Ernštreitei pa tālruni: 67316963 vai 29110828.

Komentāri 1

nazis

Tas viss ir jauki, tikai, vai tās ir pašas vitāli svarīgākās vajadzības, kas māmiņām un viņu bērniem vajadzīgas? Labi būtu, ja jauna sieviete, apskatot savu grūtniecības testu, nevis saķertu šausmās galvu, bet būtu laimīga par šo notikumu, neatkarīgi vai viņai ir vīrs jeb pastāvīgs dzīves draugs. Te būtu sabiedrībai tiešām jānāk talkā, lai māmiņa justos droša un pārliecināta, ka viss būs kārtībā.

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 20:55

Latvijas ziņas