Atļauj Līvānu konditorejas uzņēmumā pieņemt 30 viesstrādniekus no Uzbekistānas 1

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Preiļu filiāle izsniegusi darba atļaujas Līvānu konditorejas izstrādājumu ražošanas uzņēmumā "Adugs" 30 viesstrādniekiem no Uzbekistānas, aģentūra LETA uzzināja NVA Preiļu filiālē.

 

Šis ir pirmais gadījums Līvānu un Preiļu novados šogad, kad ārzemniekiem tiek izsniegtas darba atļaujas. Viesstrādniekiem izsniegtie dokumenti ļauj viņiem strādāt SIA "Adugs" no 2008.gada 14.maija līdz 2009.gada 13.maijam.

 

 

Kā pastāstīja NVA Preiļu filiāles vadītāja Leontīna Saleniece, uzņēmums nepieciešamību pēc viesstrādniekiem pamatojis ar kvalificētu speciālistu trūkumu Latvijā. Ar uzņēmuma "Adugs" vadību aģentūrai LETA pagaidām neizdevās sazināties.

 

 

Līvānos ir daudz darbspējīgu, taču pirmspensijas vecuma cilvēku, kuriem grūti iekļauties mūsdienu ritmos, piebilda Saleniece.

 

Komentāri 1

Tā-ja...

Nez vai "Adugs" nav mēģinājis maksāt normālas algas un piesaistīt jaunatni savai darba sfērai. Laikam kā vairākumā darbu Latvijā, atvainojos, grib iz........ bikses nenovelkot. Un nevajag stāstīt par nez tur kādu nerentēšanos, pasīvu realizācijas tirgu un nezin ko vēl...

pirms 13 gadiem, 2008.04.20 21:21

Latvijas ziņas