Brīvdienās plusi un mākoņi, nākamnedēļ saule un sals

No piektdienas līdz nākamās nedēļas sākumam visā Latvijas teritorijā gaidāms vējains, mākoņains un siltāks laiks, taču nedēļas sākumā vējš rimsies, debesis skaidrosies un iestāsies auksts laiks, atsaucoties uz sinoptiķu prognozēm, informē ziņu aģentūra LETA.

Šīs nedēļas nogalē būs pārsvarā apmākušās debesis, vietām - galvenokārt valsts austrumu daļā - smidzinās lietus. Dienvidu, dienvidaustrumu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 11-16 metriem sekundē. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +1..+4 grādiem austrumu novados un +4..+7 grādiem pārējā Latvijā.

Svētdien un naktī uz pirmdienu no austrumiem debesis skaidrosies, un nākamās nedēļas sākumā visā valstī gaidāms sauss un saulains laiks. Gaisa temperatūra naktīs pazemināsies līdz -2..-7 grādiem, dažviet Vidzemē un Latgalē iespējams desmit grādu sals. Gaisa mitrums būs zems, tādēļ uz ceļiem nav gaidāma apledojuma veidošanās.

Atbilstoši pašreizējām prognozēm nākamās nedēļas otrajā pusē palielināsies mākoņu daudzums, iespējami nokrišņi un gaiss kļūs siltāks.

Latvijas ziņas