Būvinženierus aicina uz semināru

24.februārī Rīgas Tehniskajā universitātē notiks informatīvs bezmaksas seminārs „Daudzdzīvokļu mājas renovācija kā komplekss pasākums". Semināra mērķis ir informēt Latvijas būvniecības nozares speciālistus par aktualitātēm būvniecības normatīvajos aktos un tehnoloģijām mājokļu renovācijā.

Seminārs notiks 24.februārī pulksten 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes telpās (Rīga, Kaļķu iela 1, 301.auditorija). Dalība pasākumā bezmaksas. Semināra norisei varēs sekot arī tiešraidē internetā - www.em.gov.lv un www.rtu.lv.

Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Evita Urpena informē, ka vairāk kā gadu Latvijā notiek projektu īstenošana ERAF aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" ietvaros, kā arī aktīvi tiek siltinātas sabiedriskās ēkas, izmantojot Klimata pārmaiņu finanšu instrumentus.

„Lai renovācijas procesā iesaistītās puses informētu par aktualitātēm normatīvajos aktos un jaunākajām tehnoloģijām mājokļu renovācijas jomā, Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" ietvaros organizē informatīvu semināru „Daudzdzīvokļu mājas renovācija kā komplekss pasākums"," norāda E. Urpena.

Viņa stāsta, ka pasākuma laikā lektori stāstīs gan par ēkas energoefektivitātes novērtējumu un būvmateriālu kvalitātes standartiem, gan par ventilācijas un siltumapgādes sistēmu renovāciju. Seminārā informēs arī par būvdarbu tāmēšanu, energoefektivitātes projektu realizācijā biežāk pieļautajām kļūdām un apdrošināšanu. Valsts Darba inspekcijas pārstāve Sandra Zariņa ziņos par konstatēto situāciju darba drošībā būvniecības nozarē. Seminārā piedalīsies arī Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore Ilze Oša.

Pasākuma mērķauditorija ir mājokļu renovācijas procesā iesaistītās puses - projektētāji, arhitekti, būvnieki, būvuzraugi, energoauditori u.c.

Dalībai pasākumā var pieteikties līdz  22.februārim Ekonomikas ministrijā ([email protected], 67013240).

 

Latvijas ziņas