"CATA" par 25% paaugstinās starppilsētu maršrutu tarifu 2

Vidzemes sabiedriskā transporta kompānija "CATA" no 1.jūlija ar Satiksmes ministrijas rīkojumu palielinās starppilsētu maršrutu tarifu apmēram par 25%, aģentūru LETA informēja uzņēmuma izpilddirektors Andrejs Malkavs.

 

"CATA" ir spiesta palielināt starppilsētu un nepieciešamības gadījumā arī vietējo maršrutu tarifus, lai samazinātu izmaksas, kas uzņēmumam palielinājušās augsto degvielas cenu dēļ.

 

 

Malkavs aģentūrai LETA sacīja, ka Satiksmes ministrija nespēj iedalīt Cēsu pašvaldībai nepieciešamo finansējumu pasažieru pārvadājumu veikšanai, līdz ar to tika pieņemts lēmums paaugstināt starppilsētu maršrutu tarifus ar 1.jūliju.

 

 

Ja tarifu paaugstināšana nesamazinās uzņēmuma izmaksas, nākotnē uzņēmums būs spiests atcelt atsevišķus starppilsētu un vietējos reisus, piebilda Malkavs.

 

 

Vidzemes sabiedriskā transporta kompānija "CATA" pieder Cēsu un Limbažu rajona padomēm un ir lielākā pasažieru pārvadātājfirma Vidzemē. Uzņēmums pērn apkalpoja 4,7 miljonus pasažieru.

 

Komentāri 2

neapmierināts

Uz rīgu tagad biļete caurmērā paaugstināsies par 0.65 santīmiem.
Vai nav par traku? Var jau pacelt cenas, tas saprotams, bet kāpēc momentā ar tik traku lēcienu?! Visur milzīgi cenu lēcieni, bet algas?? Arī personīgajai automašīnai naudu nevar nopelnīt, kaut raujies 2 darba vietās. Nu bezceris rādās arī uz priekšdienām. Pacelt paceļ, bet vēl nekad nav noticis tāds fenomens, ka kāds pēc tam, apstākļiem uzlabojoties, nolaistu kaut santīmu.

pirms 13 gadiem, 2008.06.05 11:04

skolnieka tētis

nu jā visiem gribas labi dzīvot..bet arī vecākiem jāpieliek pie algas lai skolnieks tiek uz skolu un atpakaļ ....

pirms 13 gadiem, 2008.06.05 17:02

Latvijas ziņas