Cēsīs un Valmierā viesojas zemkopības ministrs Mārtiņš Roze 1

Šodien darba vizītē Cēsu un Valmieras rajonos ierodas zemkopības ministrs Mārtiņš Roze (ZZS), lai tiktos ar lauksaimniekiem un pārrunātu aktualitātes nozarē, aģentūra LETA uzzināja Valmieras rajona padomē.Vakarpusē Valmieras rajona padomē Mārtiņš Roze tiksies ar Blomes pagasta padomes priekšsēdētāju Zigetu Vīķeli un AS "Smiltenes piens" pārstāvjiem.

 

Ministrs plkst.10 Priekuļos tiksies ar Cēsu rajona zemnieku apvienības pārstāvjiem. Savukārt plkst.13 ministrs piedalīsies Valmieras rajona laikraksta "Liesma" redakcijas organizētajā telefonakcijā un atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem. Pēc telefonakcijas ministrs no plkst.14 apmeklēs vairākas Valmieras rajona pašvaldības, ministru pavadīs Valmieras rajona padomes priekšsēdētājs Vitauts Staņa.

Vakarpusē Valmieras rajona padomē Mārtiņš Roze tiksies ar Blomes pagasta padomes priekšsēdētāju Zigetu Vīķeli un AS "Smiltenes piens" pārstāvjiem.

Gan Valmieras, gan Cēsu rajonos ministrs tiksies arī ar Latvijas Zemnieku savienības pārstāvjiem.

 

Komentāri 1

zināt gribošā

Kāds reāls labums sabiedrībai, zemniekiem, " Smiltenes piena " pārstāvjiem būs no šīs tikšanās? Atbrauks, parunās, pasaolīs un.... viss turpināsies kā līdz šim. Ne to vien M. Roze var. (lasiet - nevar). Neticu šīm tukšajām salmu kulšanām 18 gadu garumā - rezultāta, ne tik, cik melns aiz naga. NETICU!

pirms 13 gadiem, 2008.03.27 14:20

Latvijas ziņas