Darbam Valmieras 725 gadu jubilejas pasākumos aicināti pieteikties brīvprātīgie jaunieši

Brīvprātīgie jaunieši no Valmieras un tās apkārtnes aicināti pieteikties brīvprātīgam darbam Valmieras pilsētas 725 gadu jubilejas pasākumos, kas notiks no 7.augusta līdz 9.augustam, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā.

 

Brīvprātīgajiem jauniešiem būs iespēja strādāt kā informācijas punkta darbiniekiem, palīgiem pie valmieriešu un pilsētas viesu informēšanas, kā arī veikt citus pienākumus.

 

 

Jauniešiem tā būs iespēja arī praktizēt saskarsmes prasmes, svešvalodu zināšanas, iegūt pieredzi praktiskā darbā plašos pasākumos, kā arī saņemt oriģinālas pilsētas jubilejas piemiņas veltes.

Darbs tiks nodrošināts līdz 20 jauniešiem, turklāt brīvprātīgie pirms svētku pasākumiem tiks apmācīti.

Interesenti var pieteikties līdz 18.jūlijam.

 

 

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Valmieras pilsētas 725.jubilejas svinēšanai pašvaldības budžetā ieplānoti 50 000 latu. Pilsētas svētki norisināsies no 7.augusta līdz 9.augustam. Svētkiem izvēlēta devīze "Teic man, Gauja, Valmieras stāstu".

 

 

725.jubilejas gaitā Valmierā iecerēta plaša kultūras, atpūtas un sporta programma - tiks godināti Goda un Gada Valmierieši, būs gaismas un mūzikas uzdevums, koncertuzvedums un balle, skanēs Torņu mūzika, tiks atklāta ārzemēs dzīvojošu latviešu mākslinieku darbu izstāde un pastāvīgā ekspozīcija, kā arī tēlnieka Andra Vārpas veidotā skulptūra skvērā pie Kultūras centra.

 

 

Turklāt augustā vienu nedēļu Valmiera kļūs par Latvijas bērnu galvaspilsētu. Jūlijā Valmierā norisināsies Starptautiskais gaisa balonu festivāls "AB.LV kauss", kā arī pirmo reizi notiks Pilsētvides dizaina plenērs.

 

 

Pēc pilsētas svētkiem - no 31.augusta līdz 1.septembrim - Valmierā norisināsies ikgadējie Ziedu svētki "Uzziedi, Valmiera!", bet oktobrī - jau tradicionālais Simjūda gadatirgus.

 

Latvijas ziņas