Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā notiks konference par situāciju lauksaimniecībā

Nolūkā informēt lauku iedzīvotājus par jaunākajām aktualitātēm lauksaimniecībā šodien Iecavā notiks konference "Situācija Latvijas laukos un lauksaimniecībā", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja pasākuma rīkotāji.

Plānots, ka konferencē ar ziņojumu par lauku attīstības plānu 2014.-2020.gadam uzstāsies Zemkopības ministrijas (ZM) Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore Liene Jansone. Par situāciju saistībā ar tiešajiem maksājumiem referēs ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta direktore Rigonda Lerhe.Savukārt par ģimenes saimniecību attīstību laukos stāstīs Zemnieku federācijas vadītāja Agita Hauka, bet par kooperācijas iespējām - Latvijas Lauksaimnieku kooperatīvu asociācijas vadītājs Indulis Jansons.

Konferencei rīko Latvijas Zemnieku federācija sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju un Valsts Lauku tīklu.

Konference notiks Iecavas Kultūras namā, Rīgas ielā 18, sākums plkst.11.

Latvijas Zemnieku federācija dibināta 1990.gadā, pārstāv 24 juridiskos un 93 individuālos biedrus - kopā 5034 zemniekus.

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija dibināta 2002.gadā. Tajā apvienojušies 59 dažādu nozaru lauksaimniecības kooperatīvi, tostarp "Latraps", "Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība", "Piena ceļš", "Trikāta KS".

Valsts lauku tīkls izveidots 2009.gadā ar nolūku koordinēt un saskaņot lauksaimniekiem nepieciešamo informāciju dažādās nozarēs.

Latvijas ziņas