Iedegs Ziemassvētku egli Valmierā

Šodien plkst.17 Valmieras pilsētas centra laukumā starp tirdzniecības galeriju un Kultūras centru tiks iedegta Ziemassvētku egle, aģentūru LETA informēja Valmieras pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

 

Pasākumā piedalīsies VEF Kultūras pils bērnu popgrupa "Momo" un dziedātājs Cash. Mākslinieki izpildīs dziesmas no muzikālās interaktīvās izrādes "Labo domu Ziemassvētki".

 

 

"Momo" jaunākā muzikālā izrāde "Labo domu Ziemassvētki" aizraujošā un interesantā veidā palīdz saprast labo domu un labo darbu nozīmi mūsu ikdienas dzīvē, kā arī atklāj Ziemassvētku burvību un fantastisko meža pasauli. Izrādi caurvij labo domu un darbu ideja, kas saturiski izvirza priekšplānā izrādes morāli - savu slikto darbu atzīšana, nožēlošana un apņemšanās kļūt labākam ir mērķis, kas viegli sasniedzams katram bērnam. Tikai kļūstot labākiem, kopā domājot labas domas un darot labus darbus, ikdienā un svētkos spēj notikt brīnums.

 

 

LETA jau ziņoja, ka šogad Valmieras kuplā svētku rota atrasta Strenču pusē, AS "Latvijas valsts meži" Austrumvidzemes mežsaimniecības teritorijā. Egles meklējumos iesaistījušies daudzi, taču par labāko atzīta pašvaldības Koku novērtēšanas komisijas dalībnieka Voldemāra Gobas noskatītā.

 

 

Egli pilsētas centrā bija plānots nogādāt jau 24.novembrī, taču pirmdien Valmieras pašvaldības speciālisti pieņēma lēmumu stiprā vēja dēļ atlikt Ziemassvētku egles vešanu.

 

 

Tā savā vietā tika nogādāta otrdien, 25.novembrī, un visu nedēļu turpinājās tās rotāšana.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Tarbuna, svētku egli iedegs bērni un tā valmieriešus un pilsētas viesus priecēs līdz janvāra sākumam.

 

Latvijas ziņas