Iepazīstinās ar atraktīvu mācību materiālu

Viens no aktuālajiem problēmjautājumiem darba aizsardzības jomā Latvijā, kas atklājies Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un tās partneru - „Inspecta Prevention" un „TNS Latvia" - veiktajā pētījumā „Darba apstākļi un riski Latvijā 2009-2010", ir nepietiekamais jauniešu informētības līmenis par darba vides riskiem un nepieciešamību tos laikus novērst.

LDDK korporatīvās sociālās atbildības un komunikāciju eksperte Agnese Alksne informē, ka gan pētījuma „Darba apstākļi un riski Latvijā 2009-2010" rezultāti un secinājumi, gan jauniešiem paredzētā datorspēle medijiem un sabiedrībai tiks prezentēti 9. februārī pulksten 12.00 „Mūsa Motors Rīga" („Volvo" centrs) telpās Rīgā, Skanstes ielā 33.

Prezentācijas pasākumā piedalīsies: - Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle; - „Inspecta Prevention" valdes locekle Linda Matisāne; - „Jauniešu konsultācijas" valdes priekšsēdētājs Jānis Logins; - AS „Severstaļlat" personāla un kvalitātes vadības direktors Artūrs Graudiņš.Pasākumā aicināti piedalīties arī Labklājības un Izglītības un zinātnes ministriju pārstāvji.

Latvijas ziņas