Iepazīstinās ar uzturlīdzekļu parādnieku reģistra interneta pārlūkprogrammu

Šodien plkst.11 viesnīcas "Reval Hotel Rīdzene" konferenču zālē notiks Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas un SIA "Lursoft IT" preses konference, kurā tiks prezentēta uzturlīdzekļu parādnieku reģistra interneta pārlūkprogramma.

Konferencē piedalīsies "Lursoft IT" valdes locekle Guna Esenberga, kā arī Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas direktors Edgars Līcītis, aģentūrai LETA pastāstīja Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Bluķe. "Lursoft IT" izstrādājusi Uzturlīdzekļu garantiju fonda iesniedzēju un parādnieku reģistra interneta pārlūkprogrammu, kas atvieglos informācijas iegūšanu privātpersonām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm.

"Lursoft IT" un Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija ir noslēgušas līgumu par "Uzturlīdzekļu garantiju fonda iesniedzēju un parādnieku reģistra interneta pārlūkprogrammas izstrādi".

Minētā programma dos iespēju privātpersonām, izmantojot internetbanku pakalpojumu "Mani dati Lursoft" vai individuāli iegūstot piekļuves tiesības no "Lursoft IT", iegūt informāciju par sevi no fonda administrācijas reģistra.

Savukārt tādām valsts un pašvaldību iestādēm kā sociālie dienesti, bāriņtiesas, policijas, prokuratūras un tiesu iestādes, kā arī zvērinātiem tiesu izpildītājiem, iegūstot piekļuves tiesības, būs iespēja ietaupīt laiku un ātri iegūt viņiem nepieciešamos datus par iesniedzējiem - vecākiem, kuri saņem uzturlīdzekļus bērnam - , bērniem, parādniekiem, kā arī lēmumiem uzturlīdzekļu lietās.

Šodien preses konferencē tiks sniegta informācija par jauno pārlūkprogrammu un tās lietošanas nosacījumiem dažādām lietotāju kategorijām.

 

Latvijas ziņas