Izsludināts konkurss „Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība izsludina gadskārtējo konkursu „Pagasta bibliotekārs - Gaismas nesējs".

„Šogad īpaši meklējam tos bibliotekārus, kuri sekmīgi darbojas ar bērniem un jauniešiem," norāda Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības pārstāve Sanita Kitajeva.

Viņa atzīmē, ka atbalsta biedrības rīkotais konkurss „Pagasta bibliotekārs - Gaismas nesējs" notiek jau piekto reizi. Tas jau kļuvis par skaistu tradīciju.

„Konkurss dod iespēju lasītājiem un LNB Atbalsta biedrībai izcelt bibliotekāra nozīmīgo lomu šodienas sabiedrībā un pateikties bibliotekāriem par viņu pašaizliedzību un lielo ieguldījumu savas pagasta bibliotēkas attīstībā, pagasta kultūras dzīves pilnveidošanā un izglītošanā," norāda S. Kitajeva. Bibliotekārus konkursam aicināts pieteikt, atsūtot vēstuli LNB Atbalsta biedrībai Tērbatas ielā 75, Rīgā, LV-1001, vai uz e-pastu [email protected].

„Priecāsimies arī par fotogrāfijām, kas stāsta par bibliotekāra aktivitātēm. Pieteikumus gaidīsim līdz 2011. gada 14. martam," atzīmē S. Kitajeva.

Latvijas ziņas