Kaimiņos: Arī ziemā gaidīs viesus

"Lācītēs" turpina iesāktos darbus un domā par attīstību Mūsdienu grūtajos ekonomiskajos apstākļos noraizējušies ir arī tūrisma uzņēmēji, jo tūristu skaits ir sarucis, tādēļ prieks ir par tiem uzņēmējiem, kas tomēr cenšas turpināt darbus un domā par attīstību. Atpūtas parks "Lācītes" saviem apmeklētājiem tagad piedāvā iespēju arī atpūsties SPA kompleksā.

 

SIA "Skaistie skati" reklāmas un mārketinga direktore Ingūna Ģēģere stāsta, ka atpūtas kompleksā "Lācītes" šajā sezonā ir gājis droši vien tāpat kā visur citur.  

"Mēs ceram, ka līdz ar jaunā kompleksa nodošanu situācija mainīsies. Līdz šim mēs vairāk orientējāmies uz dažādiem pasākumiem vasarā, šeit uzņēmumi rīkoja sporta spēles, jo mums ir plaša teritorija.

 

 

Arī šovasar, piemēram, tika organizētas sporta spēles 3000 cilvēkiem. Taču līdz šim mums nebija telpu, kur ziemā uzņemt vairāk cilvēku. Tagad tādas būs un mēs gaidīsim ikvienu interesentu. Cerams, ka šie grūtie laiki drīz beigsies, un cilvēki taču vienmēr ir vēlējušies sagādāt sev svētkus," saka I.Ģēģere.

 

 

Jaunajā SPA centrā, kas ir nosaukts par Upes māju, jo atrodas līdzās Gaujai varēs organizēt gan draugu ballītes, gan arī rīkot lielākus un mazākus saviesīgus pasākumus, konferences un seminārus.

 

 

"Ja visi objekti atpūtas parkā mums līdz šim vairāk ir bijuši veidoti nacionālajā stilā, tad jaunais centrs ir modernāks - šeit ir stikls, metāls, gaismas. Šī celtne ir īpatnēja ar to, ka tā ir iekomponēta ainavā, tā it kā saplūst ar kopējo ainavu. Celtnei ir dabiska zāliena jumts," stāsta I.Ģēģere.

 

 

Upes mājā ir divas zāles. Lielākajā zālē var rīkot konferences, seminārus, lielākus banketus. Tajā var uzņemt līdz 80 cilvēkiem. Savukārt mazākajā zālē ir iespējams uzņemt līdz 50 cilvēkiem. Tajā var rīkot nelielus seminārus, ballītes. Turpat līdzās ir arī virtuve.

 

 

"Mēs varam nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus, taču cilvēki var arī ņemt līdzi savus produktus un gatavot paši šajā virtuvē," stāsta I.Ģēģere.

 

 

Ēkas otrajā stāvā ir iekārtoti arī pieci plaši trīsvietīgi numuriņi viesiem, taču, ja ir nepieciešams, tajos var izguldīt arī vairāk cilvēku. Ēkas pirmais stāvs ir paredzēts atpūtai un priekam.

 

 

Tur ir gan tvaika pirts, gan sauna, gan arī baseins ar zemūdens masāžu un kaskādi. Pie baseina ir arī neliels bāriņš. Vērojot zvaigznes zem klajas debess, ir iespējams arī relaksēties džakuzi jeb masāžas baseinā, savukārt, izejot uz terases, var ieelpot svaigu gaisu un aplūkot skaisto ainavu.

 

 

"Šobrīd atpūtas parkā top vēl viena jauna ēka - administratīvais centrs. Tajā būs arī vēl viena neliela kafejnīca, kuru varēs izmantot, kad vasarā tiks rīkotas uzņēmumu sporta spēles. Šajā ēkā paredzēta arī inventāra noliktava.

 

 

Esam domājuši arī par nelielas zāles iekārtošanu, kuru saviem pasākumiem varēs noīrēt mazākas kompānijas," stāsta reklāmas un mārketinga direktore. Viņa atklāj, ka lēnām turpinās arī darbi pie viesnīcas izbūves. "Ir jāattīstās un jāturpina iesāktie darbi," uzsver I.Ģēģere.

 

Latvijas ziņas