Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija un Zemkopības ministrija parakstīs sadarbības līgumu

Šodien, 11. maijā, zemkopības ministrs J. Dūklavs un Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) valdes priekšsēdētājs I.Jansons parakstīs LLKA un Zemkopības ministrijas sadarbības līgumu, kura mērķis ir veicināt abu pušu sadarbību būtiskāko problēmu risināšanā lauksaimniecības, lauku attīstības un lauksaimnieku kooperācijas jomā.

Sadarbības līgums stāsies spēkā tā parakstīšanas dienā - 2010.gada 11.maijā. Sadarbības līgums paredz savstarpēju sadarbību to normatīvo aktu izstrādē, kas attiecas uz lauksaimniecību, lauku attīstību un lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām un kopīgu problēmu risināšanu lauksaimniecības, lauku attīstības un lauksaimnieku kooperācijas jomā.

Sadarbības līgums tiks parakstīts 11.maijā LLKA biedru sapulces laikā, kurā ministrs J.Dūklavs atbildēs uz lauksaimniecības kooperatīvu vadītāju jautājumiem par akcīzes nodokli dabasgāzei, ja to izmanto graudu kaltes darbības nodrošināšanai, par iespējām risināt problēmas, kuras skar biodegvielas ražotāju norēķinus ar izejvielu piegādātājiem, par iespējām palielināt kooperatīviem maksimāli pieejamo kredītu apjomu valsts atbalsta programmas ietvaros līdz 2 000 000 latu, par transportlīdzekļu masas ierobežojumiem uz ceļiem pavasara un rudens periodos u.c.

Latvijas ziņas