Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauku atbalsta dienests informē par iespējām iepazīties ar piedāvātajiem e-pakalpojumiem

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē par aktivitātēm e-prasmju nedēļas ietvaros, kuru no 26.-30.martam organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

LAD pasākuma ietvaros organizēs 5 seminārus "Lauku atbalsta dienesta piedāvātie e-pakalpojumi" dažādās Latvijas pilsētās, un interesenti var izvēlēties sev piemērotāko. Šī gada 27.martā no plkst.11:00-15:00 seminārs notiks Preiļos Kooperatīva ielā 6, 28.martā no plkst.11:00-15:00 paredzēts seminārs Talsos Dundagas ielā 4 un Saldū Viesnīcas ielā 1. Savukārt 29.martā no plkst.11:00-15:00 seminārs notiks Jelgavā Dobeles ielā 41a un Valmierā Cēsu ielā 4.

Visās reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs LAD darbinieki iepazīstinās interesentus ar elektronisko pieteikšanās sistēmu un tās priekšrocībām, kā arī sniegs konsultācijas par atbalsta iesniegumu aizpildīšanu.

Eiropas E-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā.

E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.

Tradicionālās e-prasmju nedēļas ietvaros Eiropas savienībā - arī Latvijā - jau trešo gadu, cilvēki tiek iedrošināti izmantot elektroniskās vides priekšrocības.

Sīkāka informācija par e-prasmju nedēļas pasākumu norises vietām un laikiem visā Latvijā pieejama mājas lapā www.eprasmes.lv sadaļā Pasākumu kalendārs.

Latvijas ziņas