Lielākās tirdzniecības vietas žurnālu saņem iepakojumā, pārējie – bez 3

Klāt jauns mēnesis! Tirdzniecības vietu stendos parādās ikmēneša žurnālu jaunie numuri. Bieži vien sieviešu žurnāliem klāt nāk dažādi paraudziņi - krēmu, šampūnu, balzāmu, lūpu krāsu. Šomēnes žurnālam "Una" līdzi nāca kāju krēma paraudziņš. Bet ne visas lasītājas, pērkot žurnālu, to saņēma.

Smiltenē veikalā "Top" apstājos pie preses izdevumu stenda, lai apskatītu interesantāko tēmu pieteikumus uz žurnālu vākiem. Piesaistīja žurnāls "Una". To varēja arī izšķirstīt, jo atšķirībā no daudziem citiem tas nebija iepakojumā.

Tomēr liels bija pārsteigums, kad piezvanīja draudzene un priecājās par Body Shop krēma paraudziņu, kas nācis līdzi "Unas" augusta numuram. Piedevām, tas pats žurnāls tikai citā tirdzniecības vietā bija iepakojumā. Iespējams, arī citi ir pamanījuši, ka kāds konkrēts žurnāls dažādās tirdzniecības vietās mēdz būt gan iepakojumā, gan bez tā.

Bez paraudziņa var iztikt, bet kā tas iespējams, ka vienā tirdzniecības vietā šis sieviešu žurnāls ir iepakojumā, bet citā nē? Šādu situāciju "Ziemeļlatvija" novēroja Smiltenē. Kas pie vainas, izdevniecība vai tirgotāji?

Sazinoties ar žurnāla "Una" mārketinga un pārdošanas direktori Ilanu Isajevu uzzinājām, ka iepriekš aprakstītā situācija ir izdevniecības vaina. Bet tur neko nevarot darīt.

"Tā šomēnes ir sanācis. Mums bija nepilna tirāža. Tāpēc vispirms žurnāli aizgāja uz top (izdevīgākajām - red.) tirdzniecības vietām. Mazākās palika aiz borta," skaidro mārketinga un pārdošanas direktore.

Smiltenē veikali "Top" neesot vienīgā vieta, kur tā sanācis.

"Šādi mums gadās ļoti reti," piebilst I. Isajeva.

Ar to gan ir neapmierinātas sieviešu žurnāla lasītājas. "Nav godīgi, ka kāds pircējs par to pašu naudas summu iegūst bonusu, bet cits nē. Esmu vīlusies žurnāla izdevējos, jo dažkārt tieši paraudziņi mudina iegādāties vēl citus izdevumus," uzskata Sanita Mičule.

Uzzinot par situāciju, firmas "Madara 89" preču kategorijas menedžere Katerina Tjutjuņņika bija nepatīkami pārsteigta. Viņai dzirdētais bija jaunums.

"Mēs neko nezinājām, zvanīšu preses servisam. Tas nav godīgi pret mums, jo esam vienlīdzīgi ar citiem," tā "Madara 89" pārstāve. Viņa pateicās "Ziemeļlatvijai" par sniegto informāciju.

Komentāri 3

Haljava

cik tomer zemiska ir tauta, nieka paraudzina del ir gatava noraut riikli.

pirms 11 gadiem, 2009.08.07 21:23

Latvijas ziņas