Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielās Talkas zaļās lentītes pieejamas visā Latvijā

No vakardienas, kad līdz Lielajai Talkai ir atlikušas vien dažas dienas, visā Latvijā ir pieejamas Lielās Talkas zaļās lentītes, kas simbolizē atbalstu Lielajai Talkai un tīrai Latvijai.

www.talkas.lvZaļās atlasa lentas, kas spraužamas pie apģērba vai piesienamas pie automašīnas, vai velosipēda, ir pieejamas kopumā 528 vietās - Rimi veikalos, Statoil degvielas uzpildes stacijās, Narvesen veikalos un apdrošināšanas sabiedrības Balta filiālēs visā valstī.

Zaļās atlasa lentas ir ražotas Latvijā, rūpnīcā Lenta, kas atbalstot šo kustību, dāvināja 3'000 metru (3km) zaļās lentas krūšu lentu izgatavošanai. Savukārt 35'000 metru (35km) zaļās lentas tika iegādātas, lai izgatavotu automašīnu lentas.

Lentu apstrādē piedalījās Rīgas Stila un Modes profesionālā vidusskola un Iļģuciema sieviešu cietums.

Pavisam kopā izgatavotas nepilni 20`000 vienības krūšu lentas un 50`000 automašīnu lentas.

Arī Talkas atbalstītāji paši var izgatavot Lielās Talka lentīti, izmantojot zaļu atlasa lentu. Tāpat Talkas atbalstītāji aicināti izmantot elektronisko lentu e-pasta sarakstē, apliecinot savu atbalstu Talkai (elektroniskā lentīte pieejama talkas mājas lapā www.talkas.lv).

Par Lielo Talku

Lielā Talka Latvijā notiks jau trešo gadu pēc kārtas - sestdien, 24.aprīlī no plkst. 9:00 līdz 14:00 visā valstī vienlaikus. Šogad talku atbalsta un talkot aicina Rīgas Brīvosta, RIMI un TV3. Lielo Talku organizē Projekts Pēdas, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja, Latvijas Pašvaldību savienība, domu biedru grupa Tīri meži; sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, Vides ministriju, Latvijas Valsts mežiem, RIMI, Komunikāciju aģentūru/ Edelman Affiliate, Latvijas Valsts ceļiem, Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju, Latvijas Zaļo punktu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Eiropas Kultūras galvaspilsētas direkciju, Dziesmu svētku biedrību, Latvijas Radošo savienību padomi un interneta portālu www.kurtuesi.lv.

Talkas norisi gan ar ziedojumiem, gan ar savu darbu veicina daudzi uzņēmumi, mācību iestādes, organizācijas: L&T, Latvijas Vides aizsardzības fonds, Cido Grupa, Latvijas Valsts meži, Latvijas Valsts ceļi, AS Latvenergo, DHL Latvia, Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija, Latvijas Bezalkoholisko dzērienu uzņēmumu asociācija, Agrimatco Latvia, Sorosa Fonds Latvija, Rīgas Tirdzniecības osta, Film Angels Studio, AAS Balta, Latvija Statoil, Narvesen, Henkel Latvia, TNT un Velokurjers.

Papildu informācija:www.talkas.lv

Latvijas ziņas