Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē Latvijas labākos uzņēmumus

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību aicina pieteikties gadskārtējā konkursā „Latvijas Labākais tirgotājs 2010".

LTA prezidents Henriks Danusevičs informē, ka konkurss „Latvijas Labākais tirgotājs" notiek kopš 1995. gada, un tā mērķis ir popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, kā arī paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti un iepazīstināt ar tiem plašu sabiedrību.

Konkursa organizatori aicina uzņēmumus pieteikt savus labākos tirdzniecības objektus un iesaistīties cīņā par uzvarētāja titulu. H. Danusevičs norāda, ka šajā konkursā ik gadu piedalās labākie uzņēmumi no visiem Latvijas reģioniem.

Dalības anketu var atrast mājas lapā www.lta.lv.

Savulaik konkursā laureāta diplomu ieguva veikali "Rausītis". SIA "Rozīte H" valdes locekle Halīna Rozīte informē, ka šogad konkursā nepiedalīsies, jo šobrīd uzņēmums nav veidojis jaunus veikalus.

"Piedalīšanās konkursā deva labu pieredzi. Tikām ievēroti un novērtēti kā labākie starp daudziem veikaliem," atceras H. Rozīte.

Viņa norāda, ka arī citiem uzņēmējiem nevajadzētu baidīties un būtu jāpiedalās konkursā, jo tas dod labu pieredzi.

Latvijas ziņas