Meža īpašnieki Salaspilī izzina prognozes 1

14. janvārī Salaspilī notika Latvijas meža īpašnieku biedrības (MĪB) biedru sanāksme. No Valkas rajona tajā piedalījās Ritvars Ozoliņš, Andris Samušs un Andrejs Valdēns.

 

Sanāksmē vienprātīgi tika pieņemta vēstule Finanšu ministrijai par VID un privāto meža īpašnieku viedokļu saskaņošanu. Latvijas Kokrūpniecības federācijas pārstāvis informēja par kokmateriālu cenām un situāciju kopumā Latvijā šajā nozarē.

 

 

No viņa paustā izriet, ka turpmāk, vismaz gadu, nekādas patīkamās ziņas koksnes tirgū nav gaidāmas, visticamāk, otrādi. Par Eiropas projektu apgūšanas gaitu valstī informēja Zemkopības ministrijas speciālisti. "Jāatzīst, ka arī te situācija šo līdzekļu apguvē nav priecējoša.

 

 

MĪB cer, ka viņu izstrādātie un pieņemtie priekšlikumi tiks atbalstīti gan Zemkopības ministrijā, gan VID, kas ļautu palielināt mežu apsaimniekošanas efektivitāti," pauž Valsts mežu dienesta Konsultāciju pakalpojuma centra Valkas nodaļas vadītājs Andrejs Valdēns,

Komentāri 1

mežonis

šeit atkal tautas lauciņā ir "iespļāvusi" valsts!Meža īpašniekam vairs nav,kur kokus likt,jo Latvijas valsts meži ir visur saslēguši līgumus par zemām cenām.valsts meži tiek masveidā izcirsti un pārdota lietkoksne par ļoti zemu cenu!Vai tas ir normāli?

pirms 12 gadiem, 2009.01.22 13:51

Latvijas ziņas