Mežaparkā notiks zemnieku Zaļais tirdziņš

Šodien no plkst.10 līdz 14 pie centrālās ieejas Mežaparkā notiks zemnieku Zaļais tirdziņš, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības aģentūras "Mežaparks" kultūras projektu vadītāja Iveta Ārgale.

 

Zaļajā tirdziņā rīdzinieki varēs iegādāties Latvijas zemnieku bioloģiski audzētus un sertificētus produktus - dārzeņus, augļus, sieru, pienu, olas, gaļu, tējas, medu, maizi un citus produktus.

 

 

Mežaparkā tirdzniecībā izliktie produkti būs dabīgi iegūti, bez ķīmiski sintezētiem augu barošanas un aizsardzības līdzekļiem, bez augšanas stimulatoriem, bez pārtikas uzlabotājiem un citām mākslīgām piedevām.

 

 

Zaļā tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja arī nobaudīt restorāna "Vincents" gatavotos veselīgos ēdienus.

 

 

"Mežaparks ir sinonīms jēdzienam veselīgs dzīvesveids. Līdz šim Mežaparkā tā ir bijusi veselīga atpūta svaigā gaisā visai ģimenei, un tagad, līdz ar Zaļā tirdziņa darbības uzsākšanu, tā ir arī veselīga pārtika.

 

 

Organizējot šo tirdziņu, mēs ceram, ka Mežaparka apmeklētāji izmantos iespēju savienot patīkamo ar lietderīgo un pēc labas atpūtas iegādāties bez ķimikālijām audzētus produktus veselīgām pusdienām.

 

 

Ceru, ka ar šī tirdziņa patrona izcilā šefpavāra Mārtiņa Rītiņa svētību mums Mežaparkā izdosies uzsākt jaunu, bet noturīgu tradīciju," norādīja pašvaldības aģentūras "Mežaparks" direktors Gundars Vītols.

 

 

Plānots, ka turpmāk Zaļais tirdziņš Mežaparkā darbosies katra mēneša trešajā sestdienā līdz pat gada beigām.

 

 

Zaļo tirdziņu organizē pašvaldības aģentūra "Mežaparks" sadarbībā ar kustību "Slow Food". Nākamie Zaļie tirdziņi Mežaparkā plānoti 15.novembrī un 20.decembrī.

Latvijas ziņas