Mežinieki brauks ar jaunām automašīnām

Akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" (LVM) Austrumvidzemes mežsaimniecība saņems jaunas automašīnas - deviņus pilnpiedziņas kravas pikapus un pasažieru mikroautobusu ar astoņām vietām. No tām Valkas rajonā paliks trīs pikapi un "busiņš".

 

Ar tiem brauks uzņēmuma meža iecirkņu vadītāji. Austrumvidzemes mežsaimniecības pārziņā ir valsts meži Valkas, Alūksnes un Gulbenes rajonā.

 

Ir noslēgusies LVM iepirkuma procedūra par 119 jaunu pilnpiedziņas kravas pikapu, pilnpiedziņas un priekšpiedziņas vieglo automašīnu iegādi.

 

Automašīnas tiek iepirktas LVM autoparka vecāko mašīnu nomaiņai, skaidro Austrumvidzemes mežsaimniecības izpilddirektors Aigars Dudelis. Mežsaimniecībā pret jauniem pikapiem tiks nomainītas līdzšinējās "Mitsubishi" automašīnas, kuras ir trīs gadus vecas. Savas lietotās automašīnas LVM novērtē un pārdod.

 

"LVM autoparku atjauno regulāri, jo pēc triju gadu ilgas ekspluatācijas ievērojami palielinās automašīnu uzturēšanas izmaksas. Jāņem vērā, ka tās ir meža mašīnas, proti, ar tām tiek intensīvi braukts pa meža ceļiem," saka A. Dudelis.

Latvijas ziņas