Nākamnedēļ gaidāms lietus, slapjš sniegs un arī sniegs

Nākamnedēļ Latvijā debesis pārsvarā klās mākoņi, tādēļ daudzviet būs gaidāms slapjš sniegs un lietus, bet Vidzemē un Latgalē arī snigs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

 

Tikai nākamās nedēļas otrajā pusē, pastiprinoties augsta spiediena atzaram, debesis skaidrosies un nokrišņi pakāpeniski mitēsies. Atsevišķās dienās jūras piekrastē vējš pastiprināsies no 15 līdz 18 metriem sekundē (m/s), savukārt gaisa temperatūra naktī svārstīsies ap 0 grādiem pēc Celsija skalas, bet dienas laikā temperatūra pakāpsies līdz no plus 1 līdz plus 6 grādiem pēc Celsija skalas.

 

Sestdien lielākoties būs mākoņains laiks un pēcpusdienā dienvidaustrumos būs brīžiem neliels lietus un slapjš sniegs. Vietām gaidāma migla ar redzamību no 500 līdz 1000 metriem. Atsevišķos posmos ceļi būs slideni.

 

Gaisa temperatūra naktī būs no mīnus 1 līdz plus 3 grādiem, bet dienā no 0 līdz plus 5 grādiem pēc Celsija skalas.

 

Svētdien būs apmācies laiks, kā arī gaidāms slapjš sniegs un lietus. Austrumos ceļi būs slideni. Gaisa temperatūra naktī būs no mīnus 2 līdz plus 3 grādiem pēc Celsija skalas, bet dienā gaiss iesils līdz plus 5 grādiem.

 

Nedēļas sākumā būs mākoņains laiks, kas brīžiem skaidrosies, taču gaidāmi arī nelieli nokrišņi - slapjš sniegs un lietus. Piekrastē vēja brāzmas var sasniegt 13 m/s, savukārt gaisa temperatūra naktī būs no mīnus 1 līdz plus 4 grādiem, bet dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz plus 5 grādiem pēc Celsija skalas.

 

Nelieli nokrišņi gaidāmi arī nedēļas otrajā pusē. Sākot no ceturtdienas, gaisa temperatūra dienā nedaudz paaugstināsies, sasniedzot plus 7 grādus pēc Celsija skalas, arī naktī gaisa temperatūra var sasniegt plus 5 grādus.

Latvijas ziņas