Nākamnedēļ sola mīnusus un slapju sniegu

Nākamnedēļ gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies par vairākiem grādiem un snigs slapjš sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Brīvdienās, pastiprinoties anticiklonam, Latvijā mitēsies nokrišņi, pierims vējš un uzspīdēs saule. Savukārt naktī un no rīta vietām veidosies migla. Gaisa temperatūra nakts stundās gaidāma no mīnus 3 līdz plus 2 grādiem pēc Celsija skalas, piekrastē no plus 3 līdz plus 6 grādiem, bet dienā gaisa temperatūra būs no plus 6 līdz plus 11 grādiem.

Jau svētdien pēcpusdienā Latvijas teritorijai pietuvosies nākamais Atlantijas ciklons. Ar to saistīta atmosfēras fronšu zona šķērsos Latviju. Laiks būs mākoņains, visā teritorijā gaidāmi nokrišņi - lietus, slapjš sniegs, austrumos arī sniegs. Pastiprināsies ziemeļu vējš, brāzmās sasniedzot 15-18 metrus sekundē, piekrastē 20-25 metrus sekundē. Gaisa temperatūra būs par trīs līdz pieciem grādiem zemāka.

Nākamās nedēļas beigās naktīs gaisa temperatūra var sasniegt pat mīnus 8 grādus, bet maksimālā temperatūra dienā būs no mīnus 1 līdz plus 4 grādiem.

Latvijas ziņas