Nenotiek Latvijas Pasta nekustamo īpašumu izsoles

Vakar un šodien plānotās Latvijas Pasta nekustamo īpašumu izsoles nenotiek, jo izsolēs nebija pieteicies neviens pretendents, aģentūru LETA informēja pasta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga.

 

 

Latvijas Pasts pagaidām vēl nav izlēmis, kā rīkoties tālāk, atzina Kreicberga, norādot: "Pasta vadība vēl lems, kā rīkoties, bet parastā kārtībā ir tāda, ka izsoli rīko atkārtoti."

 

 

Jau ziņots, ka vakar bija plānota Valkas rajona Palsmanes sakaru nodaļas izsole, nekustamā īpašuma Daugavpilī, Jelgavas ielā 18, izsole un Rēzeknes rajona Kaunatas pagastā esošā Vilkakroga izsole.

Savukārt šodien bija plānota nekustamā īpašuma Alūksnes rajona Apē, Pasta ielā 1, izsole, Ventspils rajonā esošā Ugāles pasta izsole un nekustamā īpašuma Tukuma rajona Engurē, Jūras ielā 50, izsole.

 

 

Kreicberga iepriekš skaidroja, ka pārdoti tiek īpašumi, kas Latvijas Pastam nav vajadzīgi uzņēmuma darbības nodrošināšanai, un daļa no tiem ir arī bijušās pasta nodaļas. Izsoļu sākuma cena noteikta, ņemot vērā nekustamo īpašumu vērtētāja, juridiskā biroja "Vindex" veikto īpašumu novērtējumu.

Latvijas ziņas