Norisināsies biznesa simulācijas spēļu konkurss

Latvijā lielākais biznesa simulācijas spēļu konkurss „Bizness24h" norisinās jau ceturto gadu. Tajā tiks noskaidrots Latvijas „Biznesa Guru". Šogad pasākums notiek gan studentiem, gan vidusskolas vecāko klašu skolēniem, kuri interesējas par uzņēmējdarbību un meklē dzīvē izaicinājumus. Konkursa mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu jauniešos, nākotnes līderos, kā arī sniegt profesionālas un praktiskas zināšanas.

„Projekta sfēra ir biznesa domāšanas attīstība, zināšanu praktiska pielietošana reālās biznesa situācijās, kā arī jaunas pieredzes iegūšana. Konkursa „Bizness24h" gaitā paredzēts noskaidrot uz biznesa domāšanu orientētāko, lēmumos veiksmīgāko un rezultātos labāko Latvijas studentu vai skolēnu komandu - „Biznesa Guru 2011"," norāda Banku augstskolas Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Lineta Mikša.

Viņa informē, ka konkurss norisināsies trīs kārtās: ceturtdaļfināls, kurā sacentīsies visas pieteiktās komandas (5., 6. un 7. aprīlī - katrai komandai spēlējot savā dienā); pusfināls starp 34 labākajām komandām (19., 20. aprīlis); fināls starp 4 labākajām pusfināla komandām (28., 29 aprīlis).

„Finālā četras labākās komandas, kā ierasts, 24 stundas pēc kārtas izstrādās risinājumu kādam īpaši sagatavotam uzdevumam. Rezultātu vērtēs kompetenta žūrija, kas sastāvēs no projekta atbalstītājiem, Banku augstskolas docētājiem un konkursa organizatoriem. Uzvaru gūs erudītākā, aktīvākā un kreatīvākā komanda, kas spēj orientēties biznesa vidē," skaidro L. Mikša.

Konkursu organizē un atbalsta Banku augstskola, Nordic Training International biznesa koučinga speciālists Uģis Strauss un „Swedbank".

Pieteikšanās notiek konkursa mājas lapā www.bizness24h.lv uz kopējo ceturtdaļfinālu, komandā pa trīs cilvēkiem. Pieteikties iespējams līdz 31. martam.

Konkursa nolikums, iepriekšējo konkursu apskats un galerijas atrodamas projekta mājas lapā: www.bizness24h.lv.

Latvijas ziņas