Noteikti jauni satiksmes ierobežojumi Valmierā

No šodienas Valmierā ielu rekonstrukcijas dēļ noteikti vairāki jauni satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Valmieras pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

 

No šodienas līdz 1.jūnijam rekonstrukcijas dēļ pilnībā tiks slēgts Rīgas ielas un Georga Apiņa ielas krustojums. Sabiedriskā transporta pieturas tiks pārceltas (virzienā uz staciju braucošajiem) uz Leona Paegles ielu (starp Miera ielu un Garo ielu) un uz Diakonāta ielu (pirms krustojuma ar Rīgas ielu).

 

 

Slēgto ielu posmos tiks nodrošināta operatīvā transporta un iedzīvotāju piekļuve dzīves vietām un objektiem.

 

 

Tāpat no šodienas būs izmaiņas satiksmes organizēšanā Rīgas ielas posmā no Eduarda Lācera ielas līdz Kocēnu kapu ceļam. Posmā divvirzienu satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu ar luksofora palīdzību.

 

 

Šodien uz ilgāku laiku rekonstrukcijas dēļ pilnībā tiks slēgts Valkas ielas posms no Valkas ielas Nr.52 jeb pie iebrauktuves uz daudzdzīvokļu mājām līdz apvedceļam.

 

 

Ielas posmā tiks nodrošināta operatīvā transporta un iedzīvotāju piekļuve dzīves vietām un objektiem.

 

 

Kā informē Kazuša, rekonstrukcijas darbu dēļ jau slēgts Tērbatas ielas posms no Tērbatas - Brīvības - Dīvaliņa - Liepu ielu krustojuma līdz Tērbatas un Valkas ielas krustojumam. Abi krustojumi ir izbraucami.

 

 

No šodienas līdz 23.maijam būs slēgta Kārļa iela Valmierā posmā no Beātes līdz Rīgas ielai, jo ielas posmā tiks klāta asfaltbetona virskārta.

 

 

Pagājušajā gadā tika veikta Kārļa ielas no Rīgas līdz Beātes ielai pārbūve. Ielas posmā nomainītas apakšzemes komunikācijas, izbūvēts apgaismojums, nomainīts ielas brauktuves un gājēju celiņu segums. Brauktuvei tika uzklāta asfaltbetona seguma pamatkārta un, kā iepriekš plānots, pēc ziemas tiks klāta virskārta.

 

 

LETA jau ziņoja, ka no piektdienas, 15.maija, uz ilgāku laiku rekonstrukcijas dēļ pilnībā tiek slēgts Rīgas ielas posms no Grants ielas līdz Kazarmju ielai.

 

Latvijas ziņas