Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizēs atbalsta grupas audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm

No šā gada 15. februāra līdz 15.decembrim visā Latvijā profesionāli psihologi organizēs un vadīs atbalsta grupas audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm.

Atbalsta grupas gan latviešu, gan krievu valodā notiks Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Rēzeknē, Krāslavā, Valmierā, Alūksnē, Madonā, Gulbenē, Kandavā un Daugavpilī.

Lai pieteiktos konsultācijai, interesentam jāsazinās ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta speciālistiem.

Konsultācijām var pieteikties pie speciālistiem:

Rīgā un Tukumā - Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta pārvaldes vecākā referente Rīgā Margita Kalniņa - Laksa, tel. 67 359 154, e-pasts [email protected];

Liepājā, Ventspilī un Kandavā - Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta pārvaldes vecākā referente Liepājā Marika Blumberga, tel. 63 429 625, e-pasts [email protected];

Rēzeknē un Jēkabpilī - Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta pārvaldes vecākā referente Rēzeknē Inese Upe, tel. 64 623 389, e-pasts [email protected];

Valmierā, Madonā un Gulbenē - Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta pārvaldes vecākais referents Valmierā Līga Mergina, tel. 64 233 587, e-pasts [email protected].

Latvijas ziņas