Pēc PVD ikmēneša vadības sanāksmes Rundāles pilī rīkota "pensijas balle par privātiem līdzekļiem" 1

Piektdien pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ikmēneša vadības sanāksmes Bauskas rajona Rundāles pilī tajā notikusi PVD Bauskas pārvaldes vadītāja "pensijas balle par privātiem līdzekļiem", aģentūrai LETA apgalvoja PVD Bauskas pārvaldes vadītājs Jānis Bite.

 

Kā stāstīja PVD preses sekretāre Solveiga Smiltene, seminārā piedalījušies PVD centrālā aparāta atbildīgo departamentu speciālisti un rajonu atbildīgie speciālisti par pārtikas un veterināro jomu - kopskaitā 80 dalībnieki. Par sanāksmes telpas nomu, tās aprīkošanu un kafijas pauzi PVD esot samaksājis 719 latus.

 

 

Kā stāstīja Bite, ikmēneša vadības sanāksmes organizēšana parasti tiek uzticēta pārvaldes vadītājam. "Es apzināju telpu nomas cenas. Komersanti piedāvāja telpas, sākot no 1000 latiem, savukārt konferenču zāles noma Rundāles pilī izmaksāja 246 latus. Uzskatu, ka ar valsts līdzekļiem rīkojos ekonomiski, īrējot telpu, kas ir piecas reizes lētāk," sacīja Bite. "TV3" raidījumā "Bez tabu" pils apsaimniekotāji, gan nerunājot par konkrēto gadījumu, tika minējuši ievērojami lielākas nomas maksas.

 

 

Vadības sanāksme notika no plkst.13 līdz 17.30, un tajā esot runāts par "Salmonellas uzraudzības programmas", "Piena programmas izpildi", industriālo avāriju seku likvidācijas mācībām, Ķīnas izcelsmes pārtikas produktu kontroli, lai nepieļautu ar melamīnu saindētu produktu nonākšanu apritē, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu kontroli sakarā ar vīrushepatīta draudiem, kā arī vairākiem citiem PVD darbā aktuāliem jautājumiem.

 

 

Pēc vadības sanāksmes citā telpā noticis privāts pasākums, ko par saviem līdzekļiem saviem darbabiedriem pirms došanās pensijā esot organizējis Bite ar kundzi. "Mēs ar sievu veterinārijas jomā esam nostrādājuši visu mūžu. Es - 51 gadu, mana kundze - 46 gadus, pirms aiziesim no valsts dienesta, mēs nolēmām sarīkot pateicības pasākumu saviem kolēģiem, ar kuriem esam strādājuši visu mūžu. Savu privāto pasākumu mēs pilnībā sedzām par savas ģimenes līdzekļiem," sacīja Bite.

 

 

Viņš atzina, ka ir bijusi viena kļūda, proti, PVD Preses dienestam droši vien vajadzēja izplatīt preses paziņojumu par ikmēneša vadības sanāksmi, lai nerastos lieki pārpratumi. "Skumji, ka mūža nogalē mūsu atvadu pasākumu aizēnoja starpgadījums ar masu saziņas līdzekļiem. Visu mūžu esam godīgi strādājuši, izaudzinājuši un izskolojuši trīs dēlus un bārenīti, kopuši savu zemnieku saimniecību, tāpēc šāda neuzticība ir ļoti sāpīga," sacīja Bite.

Komentāri 1

Laucinieks

Kāpēc tādus seminārus nevar organizēt provincēs vai laukos? Maksa būs vairākas reizes mazāka. Visi grib to pašu glaunāko.Laukos arī naudu vajag. Un var nodrošināt ar to pašu.

pirms 12 gadiem, 2008.10.19 21:37

Latvijas ziņas