Piektdien būs slēgtas piecas PMLP nodaļas

Saistībā ar budžeta līdzekļu taupības pasākumiem un nepieciešamību sūtīt darbiniekus bezalgas atvaļinājumos, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) informē, ka šo piektdien, 6.oktobrī, nestrādās pārvaldes teritoriālās nodaļas Aizkrauklē, Ogrē, Limbažos, Ventspilī un Valmierā.

 

Šajā dienā PMLP sniegtos pakalpojumus iedzīvotāji varēs saņemt jebkurā citā no 26 PMLP teritoriālajām iestādēm vai četrām Rīgas nodaļām.

 

Jau vēstīts, ka nepietiekamo budžeta līdzekļu dēļ Pārvalde ir spiesta lūgt darbiniekus 2009.gadā doties piecu dienu bezalgas atvaļinājumā, tādēļ piektdienās ir slēgtas viena vai vairākas PMLP teritoriālās un centrālā aparāta nodaļas.

 

Pārvalde arī turpmāk savlaicīgi informēs par izmaiņām nodaļu darba laikā, taču visas aktualitātes ir pieejama arī Pārvaldes mājaslapā internetā www.pmlp.gov.lv sadaļā Kontakti. Tur arī iespējams noskaidrot jums tuvāko nodaļu, kur vērsties pēc palīdzības.

 

PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.

Latvijas ziņas