Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Portālā kadastrs.lv ir pieejamas 2013.gada prognozētās kadastrālās vērtības 4

Valsts zemes dienesta pakalpojumu sniegšanas portālā www.kadastrs.lv ir iespējams noskaidrot 2013.gadā prognozētās kadastrālās vērtības un līdz ar to arī aprēķināt iespējo nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu nākamajā gadā. Jautājums par kadastrālajām vērtībām nākamajam gadam aktualizējies, ņemot vērā diskusijas par iespējamajām nekustamā īpašuma nodokļa likmēm 2013.gadā.

pēkā esošās jeb patlaban 2012.gadam apstiprinātās kadastrālās vērtības portālā www.kadastrs.lv ir aplūkojamas bez maksas, savukārt nākotnes prognozētās vērtības ir pieejamas par vienreizēju samaksu - Ls 2 par katru īpašumu. Šī samaksa ietver iespēju saņemt datus par izvēlētā īpašuma aktuālo un 2013.gadam prognozēto kadastrālo vērtību atsevišķi zemei un īpašumā reģistrētajām būvēm, kā arī virkni citu datu par īpašumu, piemēram, par tā zemes un būvju, tai skaitā atsevišķu telpu, platību, lietošanas mērķiem, apgrūtinājumiem, labiekārtojumiem u.c.

Ņemot vērā atšķirīgās nodokļu likmes zemei un būvēm, prognozētā kadastrālā vērtība portālā www.kadastrs.lv netiek uzrādīta īpašumam kopumā, līdz ar to, lai aprēķinātu nodokļu apmēru, zemes kadastrālā vērtība un būvju (telpu grupu) kadastrālā vērtība ir jāsareizina ar attiecīgo nodokļa likmi.

Informācija par to, kā zemei un būvēm aprēķina kadastrālo vērtību, ir pieejama Valsts zemes dienesta specializētajā vērtēšanas mājaslapā www.kadastralavertiba.lv.

Komentāri 4

var padomat

visiem ir desmitiem tukstosu m2, ka uztrauc kapums vai kritums. nu bus 30 pret 25 vai 20. kada starpiba?

es saprstu ja visi gada maksatu 1000ls zemes nodoklos

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 19:52

Jau padomāju.

Manai ģimenei arī 5 ls ir nauda. Man gan svarīgi, kāds būs pieaugums, un kā nomaksāsim, ja tāds pārsniegs , tiešām PĀRIS latus. Rakstā nav teikt ne par cik % ir zemes un būvju vērtības pieaugums, ne par cik % pieaugs NĪN likme. Respektīvi samaksājot 45 latus šogad, cik man jāmaksā uz aci nākamgad? Rodas iespaids, ka, tā kā cilvēki tos 2 ls negrib maksāt, tad ievieto tādu reklāmrakstu, kurā izreklamē pakalpojumu un ne vārda nepasaka tiešām par to, kas ir svarīgs lasītājam. Tad cik % ir un būs?

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 23:15

Tā gan Jau padomāju

Piekrītu Jums, nav konkrētas info ne par zemes nodokļa , ne par ēku nodokļa pieaugumu %, ne paskaidrots , cik tas bija iepriekšējā gadā, ne pamatojums, kāpēc un par cik % tas tiks paaugstināts vai PAZEMINĀTS.:)
Tad labāk nesniedziet nekādu info, jo šādi pasniegtai nav JEGAS!
Nepareizi, ka nevar no mobīlā telefona samaksāt autenfikācijas maksu, visiem nav i-bankas un elektroniskie paraksti. Ja grib šādu ziņu sniegt iedzīvotājiem, tad jāaptver visi pakalpojuma lietotāji, nevis jādod iespēja tikai dažīem.
Ieteikums zemes dienestam: sāciet strādāt beidzot savu iedzīvotāju labā, nevis ķeksīša ieviklšanai savos papīros!

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 10:04

ja kadam 2 ls ir nauda

tad japardod ipasumu un japievienojas pie bomzu sugas, tiem ari divi lati GADA esot vesela bagatiba.
0.16 lati menesi.
pussantims diena.

ja nomaksas kads, viss, uzreiz nabadziba pie gultas klauves.

priekskam mocities?

bomziem ari nav ibankas, laikam ari talruna. idille.

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 15:39

Latvijas ziņas