Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radīta īpaša Lielās Talkas deja

 Lai mudinātu arvien vairāk cilvēku piedalīties Lielajā Talkā, pasākuma galvenais atbalstītājs Rimi radījis īpašu Talkas deju. Mundros dejas soļos izteikts ne vien aicinājums un atbalsts talkotājiem, bet horeogrāfijas valodā parādīta arī Latvijas sakopšana.

 >>>> Šeit

„Daudziem pasākumiem speciāli tiek šūdināti karogi un radītas himnas. Taču, tā kā Lielā Talka ir ļoti īpašs notikums, Rimi gribēja radīt kaut ko unikālu un citādāku nekā ierasts. Tā tapa ideja par īpašu Talkas deju. Tā kā talkojot mēs aktīvi kustamies, nodarbinot vairākas muskuļu grupas, tad izkustēšanās lustīgā dejas solī ne tikai uzlabos garastāvokli un liks pasmaidīt, bet arī palīdzēs atbrīvoties no darbā gūtā sasprindzinājuma," par dejas ideju stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Talkas deju pirmie nodejojuši un humorīgu video radījuši Brāļi Rimanti. Dejas soļi radīti kopā ar Kultūras Akadēmijas horeogrāfijas kursa studentiem, kuri rūpīgi strādāja, lai to nodejot varētu ikviens lielais un mazais talkas dalībnieks. Tā kā Lielā Talka ir nozīmīgākais gada tautas klases pasākums, dejas horeogrāfijā iekļauti arī tautas deju elementi.

„Darbs, kas padarīts ar prieku ir divreiz lielāks, nekā tas, ko cilvēki paveikuši ar nīgrumu un sakostiem zobiem. Tādēļ aicinu ikvienu talkas dalībnieku iemācīties deju un pārsūtīt to arī saviem draugiem, tādējādi aicinot viņus ne tikai dejot, bet arī piedalīties Lielajā Talkā, dejojot pirms un pēc talkas," mudina Vita Jaunzeme, Lielās Talkas organizatore.

Latvijas ziņas