Rudens Stādu parāde 2011

Stādu Audzētāju Biedrība jau septīto gadu pēc kārtas organizē Rudens Stādu parādi, kas jau tradicionāli rudenī notiek Bulduru Dārzkopības vidusskolas studentu un pasniedzēju veidotajā dārzā. Šajā gadā pasākums notiks 24. septembrī no 9:00 - 18:00.

Rudens Stādu parādē  2011 piedalīsies vairāk kā 60 stādu audzētāji no visas Latvijas. Atšķirībā no citiem gadiem, Rudens Stādu parādes laikā Stādu Audzētāju Biedrība  sadarbībā ar Latvijas Augļkopju Asociāciju veidos rudens augļu un ogu izstādi, kā arī Bulduru Dārzkopības vidusskola sadarbībā ar SIA Onava piedāvās krāšņo vasaras un balkona puķu kompozīciju izstādi rudens krāsās!

Rudens stādu pircējiem ir īpašs ar atlaidēm, ko parasti piedāvā stādu audzētavas tuvojoties sezonas noslēgumam. Rudens Stādu parādē 2011 vairākas stādu audzētavas un dārza preču tirgotāji piedāvās ievērojamas atlaides stādiem un precēm.

Šogad Rudens Stādu parādē 2011 ģimenēm ar bērniem būs iespēja arī izklaidēties - piedāvāsim piepūšamās atrakcijas, batutus un traktorvilcienu!

Latvijas ziņas