Rūjienā nodibina Vidzemes partiju, par vadītāju vienbalsīgi ievēlē Rūjienas novada mēru Gunti Gladkinu 5

Rūjienas kultūras namā sestdien oficiāli nodibināta Vidzemes partija, un par tās valdes priekšsēdētāju ievēlēts Rūjienas novada vadītājs Guntis Gladkins, bet par viņa vietniekiem - bijušais Saeimas deputāts Vents Armands Krauklis un uzņēmējs Egīls Josts.

Savukārt partijas valdē ievēlēti Aizkraukles novada domes vadītājs Leons Līdums, Alūksnes novada domes vadītājs Aivars Fomins, Alūksnes novada domes deputāts zemnieks Laimonis Sīpols, Pļaviņu ģimnāzijas direktors Vladimirs Samohins, zemnieks un uzņēmējs Aigars Ozoliņš un mazā uzņēmēja Kristīne Naumova.

Partijas dibināšanas kongresā sestdien pulcējušies 202 cilvēki, tostarp pārstāvji no Strenčiem, Valkas, Cēsīm, Aizkraukles, Rūjienas, Skrīveru, Jēkabpils un citiem apvidiem, pavēstīja Gladkins.

Uzrunājot klātesošos, viņš arī atkārtoti aicināja aktīvi piedalīties tautas nobalsošanā par 10.Saeimas atlaišanu.

Kongresa sākumā tika nodziedāta valsts himna, ko ievadīja Krauklis.

Komentāri 5

ticīgais

Krauklis sevī sajūt milzīgu potenciālu un nekas viņu neapturēs, viņš atkal visu sāks no jauna. Jaunais neTP atkal un atkal apmetīs kažociņu, uz vēlēšanām savāķīs Bumerangu, atkal sevi slavinās, kāds viņš lokālpatriots Valkā, uzrakstīs jaunu programmiņu, iestādīs kādu puķi,iedzers alu kopā ar tautu. Tā jau notiek ja cilvēks pazaudējis kaunu un jebkādu mēra sajūtu.

pirms 10 gadiem, 2011.07.25 07:29

ticīgajam

Bet kas tur slikts? Un kas tur nepareizi? Kā tad,tavuprāt,vajag? Anonīmus komentārus rakstīt?

pirms 10 gadiem, 2011.07.25 08:36

Nu jā

slikts ir tas ,ka tiklīdz tāds Krauklis tiek ievēlēts parlamentā ,tā momentā sasirgst ar atmiņas zudumu un visi labie solījumi un galviņu glaudīšana grūtdieņiem tiek aizmirstas,iestājas" īkšķa sindroms"un demagoģiska gvelzšana TV ekrānos,burtiski pārfrāzējot Andra Š domu graudus.Tas arī viss "sausais atlikums".

pirms 10 gadiem, 2011.07.25 09:26

lo

Šī partija nav vērā ņemama, lielie mediji pat īsti nepiemin. Saeima nespīd, ja nu ALberga un viņa pensionāru komandu ērto vietu apdraudēs.

pirms 10 gadiem, 2011.07.25 09:37

to nu jā

Es nepiekrītu Tev par to atmiņas zudumu. Vents Valku nekad nav aizmirsis un mums pirmkārt par to ir jādomā.Par Rīgu domātāju pietiek.

pirms 10 gadiem, 2011.07.25 12:52

Latvijas ziņas