Šodien Valsts probācijas dienests rīko akciju „Cilvēks cilvēkam”

2011.gada 8.decembrī plkst. 10:00 Valsts probācijas dienests rīko ikgadējo labdarības akciju „Cilvēks - cilvēkam" Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem.

Katru gadu pirms Ziemassvētkiem un pirms Jāņiem Valsts probācijas dienests Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem rīko akciju „Cilvēks cilvēkam". Valsts probācijas dienests šādu akciju rīko jau astoto gadu - lai popularizētu saturīgu brīvā laika pavadīšanu, uzlabotu notiesāto savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši radītu pozitīvas emocijas - lai kaut uz brīdi arī viņu dzīvē iespīdētu kāds dzīvesprieka stars.

Šogad akcijas ietvaros probācijas darbinieki un brīvprātīgie dalībnieki kopā ar notiesātajiem jauniešiem gatavos dāvaniņas veco ļaužu pansionātam, kā ari Ziemassvētku apsveikuma kartiņas saviem tuviniekiem. Kā pateicības apliecinājumu par jaukajām atmiņām no vasaras un ziemas akcijām, daļu apsveikumu jaunieši nodos arī Valsts probācijas dienestam, lai ar tiem Valsts probācijas dienests sveiktu valsts augstākās amatpersonas un sadarbības partnerus.

Latvijas ziņas