Starppilsētu autobusu maršruti reģionos tiks apkalpoti pēc ierastā grafika

No šodienas visi paredzētie SIA "Norma-A" autobusu reisi tiks nodrošināti pēc ierastā saraksta, aģentūrai LETA iepriekš solīja uzņēmumā.

 

Līdz šim reisi tika apkalpoti pēc svētku grafika, līdz ar to vairāki no tiem tika atcelti, bet no 5.janvāra tie kursēs pēc vecā saraksta, sacīja "Norma-A" pārstāvji.

 

 

Kā ziņots, gada pirmajās dienās tika atcelti vairāki autobusu reisi no Madonas un Rēzeknes, kurus līdz ar šī gada 1.janvāri nodrošina "Norma-A".

 

 

Reģionālais starppilsētu nozīmes maršrutu tīkls sastāv no astoņām daļām, kurās uzņēmēji pārvadājumus uzsāka no 1.janvāra.

 

 

Maršrutu tīkla daļā "Centrs-1" konkursā par tiesībām sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumus uzvarēja AS "Nordeka", AS "Rīgas Taksometru parks", SIA "Blagovest TUR" un SIA "Norma-A". Par sabiedriskā transporta pakalpojumiem daļā "Austrumi" uzvarēja AS "Nordeka" un SIA "Norma-A", savukārt daļā "Centrs-2" - AS "Nordeka".

 

 

Daļā "Dienvidrietumi" konkursā uzvarēja AS "Nordeka", AS "Liepājas autobusu parks" un SIA "Saldus autobusu parks", bet daļā "Ziemeļrietumi" - PSIA "Ventspils reiss" un AS "Talsu autotransports".

 

 

Maršrutu tīkla daļu "Ziemeļaustrumi" apkalpos AS "CATA" un SIA "VTU Valmiera", daļā "Dienvidi"- SIA "Dobeles autobusu parks" un SIA "Jelgavas autobusu parks", bet daļā "Dienvidaustrumi" - AS "Nordeka", SIA "Daugavpils autobusu parks" un SIA "Jēkabpils autobusu parks".

 

 

Sakarā ar notiekošo tiesas procesu līgumi pagaidām nav noslēgti ar uzvarētājiem maršruta tīkla daļā "Centrs-1".

 

 

LETA jau ziņoja, ka šajā maršruta tīkla daļā līgumus bija paredzēts slēgt ar AS "Nordeka", AS "Rīgas Taksometru parks", SIA "Blagovest TUR" un SIA "Norma-A", taču šo direkcijas lēmumu tiesā apstrīdēja SIA "Tukuma auto", SIA "Aizkraukles ATU", SIA "Ogres autobuss", SIA "Aips", SIA "ATF Jūrmala SV".

 

 

Ņemot vērā tiesas lēmumu, Autotransporta direkcija kā pagaidu risinājumu nolēma uzticēt "Centrs 1" maršrutu tīklu apkalpot Jelgavas un Liepājas autobusu parkiem.

 

Latvijas ziņas