Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studentiem iespēja sevi pilnveidot

Ikvienam Latvijas Universitātes (LU) studentam ir iespēja īstenot savas idejas un veicināt akadēmisko izaugsmi, piedaloties LU Studentu padomes rīkotajā Zinātnisko projektu konkursā.

LU Studentu padomes komisijas vadītājs Mārtiņš Līdaks uzsver, ka konkurss ir lieliska iespēja īstenot kaut ko jaunu un vēl nebijušu.

"Tā ir iespēja mēģināt pašiem sākt rakstīt projektus jau agros studiju posmos un gūt jaunas zināšanas to īstenošanā. Zinātnisks projekts nenozīmē tikai pētīt šūnas zem mikroskopa, tā ir iespēja pētīt, ceļot, meklējot vai vienkārši radot ko vēl nebijušu visās zinātnes jomās," studentus iedrošina M. Līdaks.

Zinātnisko projektu konkursa galvenie mērķi ir veicināt studentu akadēmisko izaugsmi, jaunrades, pētniecības un starptautiskās sadarbības attīstīšanu. Pieteikties varēs no 15. marta līdz 16. aprīlim. Pieteikums ir jāiesniedz Studentu padomes birojā Raiņa bulvārī 19 (144. kabinetā), kā arī līdz 16. aprīlim elektroniski jānosūta pieteikums uz [email protected]. Tajā ir jābūt pieteikuma veidlapai, kurā jānorāda projekta apraksts un pilna tāme.

Konkursa organizatori atgādina, ka pirms pieteikumu rakstīšanas noteikti jāiepazīstas ar nolikumu http://ej.uz/eg6.>

Latvijas ziņas