Sveiks ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Vidzemē 1

Pirmdien, 2.jūnijā, bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks (LPP/LC) dosies uz viesu māju "Ķoņu dzirnavas" Valmieras rajonā, lai sveiktu tās saimniekus kā ģimenei draudzīgākās atpūtas vietas Vidzemes reģionā šogad īpašniekus.

 

"Ķoņu dzirnavas" ieguva vislielāko balsotāju atzinību publiskajā aptaujā par ģimeniskai atpūtai draudzīgākajām atpūtas vietām Latvijā, ko Bērnu un ģimenes lietu ministrija rīko jau piekto gadu pēc kārtas, aģentūru LETA informēja Bērnu un ģimenes lietu ministrijas Sabiedrisko attiecību departamenta direktors Taivo Trams.

 

 

Paredzams, ka ministrs "Ķoņu dzirnavās" ieradīsies plkst.15.

 

 

Izvirzīt atpūtas vietas balsojumam un atbalstīt tās ar savu balsi varēja ministrijas mājaslapā "www.bm.gov.lv" un portālā "www.delfi.lv". Pavisam kopā aptaujā un balsojumā piedalījās vairāk nekā 700 cilvēki.

 

 

Izvirzot balsojumam "Ķoņu dzirnavas", aptaujas dalībnieki visbiežāk atzinīgi novērtēja īpašo attieksmi, ko šeit bauda ģimenes un bērni, sakopto vidi, īpaši ģimenēm organizētās spēles un atpūtas iespējas, interesanto informāciju par dzirnavām, sezonālo svētku - Lieldienu, Ziemassvētku - pasākumus.

 

 

Ar šo aptauju, kas katru gadu tiek organizēta Starptautiskās ģimenes dienā, ministrija vēlas noskaidrot arvien jaunas atpūtas vietas visā Latvijā, kurās ģimenes ar bērniem var justies brīvi, droši un apmierināti, kā arī dot pienācīgu novērtējumu jau labi zināmām un sabiedrībā iemīļotām atpūtas vietām.

 

 

Iepriekšējos gados šo titulu ieguvušas tādas labi zināmas un arī salīdzinoši mazpazīstamas atpūtas vietas kā Līgatnes dabas takas, "Lido centrs" Krasta ielā, Ventspils pilsēta, Rīgas Zooloģiskais dārzs, Tērvetes dabas parks, Cēsu pilsēta, rūķu ciems "Lediņi" Jelgavas rajonā, zirgu sēta "Klajumi" Krāslavas rajonā, Laumu dabas parks Talsu rajonā, Jūrmalas pilsēta, Brīvdabas muzejs, atpūtas centrs "Mazais Ansis", atpūtas bāze "Zviedru cepure", Annas Āzes meža muzejs ekspozīcija Balvu rajonā, Kalvenes zoodārzs "Cīruļi" un Turaidas muzejrezervāts.

Komentāri 1

Priecīgā

Cik patīkami, ka katru gadu ir kada cita vieta, ko atzīst par labu esam ģimenem.Noteikti vajadzēs so vietu apmeklēt.Prieks, ka cilvēki rūpējās par to, lai arī citiem būtu labi.Skaistums izglābs pasauli!

pirms 13 gadiem, 2008.05.31 08:56

Latvijas ziņas