Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiks mainīts dīzeļvilcienu kustības saraksts Siguldas un Valgas virzienā

Sliežu ceļu remontdarbu laikā posmā Sigulda-Līgatne šodien, kā arī 21.septembrī, 24.septembrī un 28.septembrī tiks mainīti dažu Siguldas-Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības saraksti, liecina AS "Pasažieru vilciens" informācija.

Šodien, kā arī 21.septembrī, 24.septembrī un 28.septembrī vilcieni Rīga-Cēsis un Cēsis-Rīga nekursēs posmā Sigulda-Cēsis, un pasažieri starp Siguldas un Cēsu stacijām tiks pārvadāti ar speciāli norīkotiem autobusiem.

Siguldā autobusi apstāsies pretī stacijas ēkai otrpus dzelzceļam Stacijas ielā, bet Līgatnē, Ieriķos, Cēsīs - laukumā pie dzelzceļa stacijas ēkas, kā arī autobusu pieturvietās Melturi un Āraiši uz šosejas. Šos autobusus apkalpos vilcienu konduktori kontrolieri, un tajos būs derīgas iegādātās dzelzceļa braukšanas biļetes.

Dīzeļvilciens Rīga-Cēsis ar atiešanas laiku no Rīgas plkst.10.37 kursēs tikai līdz Siguldai. Siguldā vilciens pienāks plkst.11.47, un tā pasažieri līdz Cēsu stacijai varēs nokļūt ar speciāli norīkotu autobusu Sigulda-Cēsis, kas no Siguldas izbrauks plkst.11.57, pieturēs Līgatnes stacijā - plkst.12.12, Ieriķu stacijā - 12.27, autobusu pieturā Melturi - 12.37, autobusu pieturā Drabeši - 12.42, un Cēsu stacijā pienāks plkst.12.57.

Dīzeļvilciens Cēsis-Rīga ar atiešanas laiku no Cēsīm plkst.15.14 būs atcelts posmā Cēsis-Sigulda un kursēs no Siguldas plkst.16.03 atbilstoši sarakstam maršrutā Sigulda-Rīga. Pasažieri no Cēsu stacijas uz šī vilciena atiešanas laiku Siguldā tiks aizvesti ar autobusu Cēsis-Sigulda, kas aties plkst.14.48, apstāsies autobusu pieturā Drabeši - plkst.15.03, autobusu pieturā Melturi - 15.08, Ieriķu stacijā - 15.18, Līgatnes stacijā - 15.38, un Siguldā pienāks plkst.15.53.

Šodien, 21.septembrī, 24.septembrī un 28.septembrī vilciens Valga-Rīga ar atiešanas laiku no Valgas plkst.11.44 no Valgas stacijas izbrauks plkst.12.06 un arī no visām pārējām maršruta stacijām aties 22 minūtes vēlāk, nekā noteikts sarakstā, tādēļ Rīgā pienāks plkst.15.28.

Latvijas ziņas