Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas rajonā – divi jaundzimušie 1

Divi mazi Žurkas gadā dzimuši Mežāzīši šodien saldi čučēja mammu rokās, nenojauzdami, ka pozē "Ziemeļlatvijai".

Paula un Kristers ir pirmie bērniņi, kuri šogad nāca pasaulē Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas dzemdību nodaļā. Viņi ir vienīgie, kuri gada sākumā piedzimuši Valkas rajonā. Arī turpmāk jaundzimušos savās mājās varēs skaitīt tikai Smiltenes slimnīcā, jo Valkā dzemdību nodaļa ir slēgta. Abi 2008.gada pirmie jaundzimušie Smiltenē sasparojās nākt pasaulē vienā dienā - 3. janvārī. Meitenīte pasteidzās pirmā un piedzima pulksten 7.38. Zēns pieklājīgi pagaidīja mammas vēderā līdz pulksten 12.14. "Ja pirmā piedzimst meitene, tad gads būs mierīgs. Vismaz tā saka vecāki cilvēki," dzirdējusi Smiltenes slimnīcas vecmāte Jolanta Lazdiņa."Veselību! Ja būs tā, tad būs arī pārējais," savam dēliņam Kristeram vēl trīs bērnu mamma Jolanta Allika no Variņiem. Viņai piekrīt Paulas un 15 gadu vecās Madaras mamma bilskēniete Kristīne Žīgure. Par horoskopu ietekmi viņu domas atšķiras. Kristīne spriež, ka dzimšanas gads un mēnesis nedaudz atstāj iespaidu uz cilvēku raksturu. Savukārt Jolanta pieļauj, ka katram cilvēkam ir savs liktenis un sava dzīve. Kā cilvēks to nodzīvos, tāda tā arī būs.

Komentāri 1

hils

Divi mazi Žurkas gadā dzimuši Mežāzīši -kas tad īsti viņi žurka un mežāzis vai????Vai cilvēks pēc būtības ir LOPS???-ha-ha-ha

pirms 12 gadiem, 2008.01.05 18:31

Latvijas ziņas