Valsts prezidenta Andra Bērziņa apsveikums Ziemassvētkos 4

Godātie Latvijas iedzīvotāji!

Šī gada izskaņa un Ziemassvētku laiks ir atnācis ar sniega baltumu un īstas ziemas krāšņumu. Baltā ir miera, drošības un ticības krāsa, jo miers un saticība, prieks un labestība ir tās izjūtas, kas pieder Ziemassvētku gaidīšanas laikam.

Novēlu, lai Ziemassvētki ienāk katrā  mājā un ielīksmo katru sirdi, kas ļaujas gada skaistākā  notikuma burvībai! Noticēt brīnumam, dalīties labajā, radīt prieku līdzcilvēkos un padarīt pasauli gaišāku. To var ikviens no mums, ja vien ticam Ziemassvētku stāstam.

Ticības un baltu domu piepildītus Ziemassvētkus!

Komentāri 4

omg

Man gribas vemt no šitiem tekstiem, no tādu cilvēku mutes.

pirms 7 gadiem, 2012.12.26 01:22

Kings

Ar valstvīru runām ir tikpat švaki kā ar darbiem... To pašu gribētu teikt par mūsu A.god.Mežuļa kingu.:) Ir atkal aizritējis viens gads (*gluži kā 1.septembra runa) un sliekšņa stāv 2013.gads. Nē, mēs paši to nezinam?! Un nevis, novēl mums, bet gribētu novēlēt! Kā tad īsti ir A.god. Mežuļa kungs? Un galu galā, lai Jums Dieviņš novēl, nevis visiem mums... Jo pašam laikam jau viss ir novēlēts?

Kādus esam pelnījuši, tadus arī dabonam vadoņus...

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2013.gadu!

*http://www.smiltene.lv/aktualitates/open/1718

:)

pirms 7 gadiem, 2012.12.26 12:11

nu ja

Jūs vismaz tur Smiltenē savu Mežuli pa laikam dzīvā veidā redzat,kamēr Valkā Albergs no pagrīdes vairs nemaz laukā nelien.

pirms 7 gadiem, 2012.12.26 13:29

to nu ja

Kā tad viņu vari redzēt, ja pats pagrīdē sēdi, droši, ka kāds pa spundi baro un pa reizītei kādu šmigu iedod.

pirms 7 gadiem, 2012.12.26 17:40

Latvijas ziņas