VARAM aicina pieteikties Vides konsultatīvajā padomē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), lai turpinātu sabiedrības iesaisti vides aizsardzības politikas izstrādes un īstenošanas procesā, aicina biedrības un nodibinājumus, kuru mērķis saskaņā ar statūtiem ir vides aizsardzība, arī 2021. gadā piedalīties Vides konsultatīvās padomes darbā un līdz 2021. gada 10.janvārim ieskaitot, deleģēt savus pārstāvjus dalībai padomē.

Vides konsultatīvā padome ir konsultatīva koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību vides politikas izstrādē un īstenošanā.

Lai padomē pieteiktos, aicinām elektroniski iesniegt iesniegumu par pārstāvja deleģēšanu padomē, nosūtot to uz e-pasta adresi [email protected], iesniegumā iekļaujot informāciju ar biedrības vai nodibinājuma valdes lēmumu par pārstāvja deleģēšanu padomē, kā arī organizācijas kontaktinformāciju.

Ņemot vērā situāciju ar esošajiem ierobežojumiem valstī, vēlēšanu kārtība tiks precizēta un par tās norisi informācija tiks sniegta atsevišķi.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar padomes koordinatori Ilzi Trušinsku pa tālruni: 67026447 vai e-pastu: [email protected].

Ar Vides konsultatīvās padomes darbību var iepazīties VARAM mājas lapā sadaļā.

Latvijas ziņas