Veiktas izmaiņas SIA "Latviešu radio Vidzeme" valdē

Veiktas izmaiņas SIA "Latviešu radio Vidzeme" valdē, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA "Lursoft" informācija.

 

SIA ""Latviešu radio Vidzeme" valdi atstājis Ričards Zakss, bet viņa vietā iecelts Ivo Baumanis. Viņš ir SIA "Latviešu radio" un ar to saistīto uzņēmumu (SIA "Latviešu radio Vidzeme" un SIA "Latviešu radio Kurzeme") īpašnieks.

 

Biznesa informācijas portālam "Nozare.lv" uzņēmējs Ivo Baumanis pastāstīja, ka ir nodibinājis trīs uzņēmumus programmas "Latviešu radio" apraidei. Vairāki uzņēmumi izveidoti, jo Latvijas radio un televīzijas likums noteic, ka viena raidorganizācija var turēt ne vairāk kā trīs licences, skaidro Baumanis.

 

Baumanis nodibinājis SIA "Latviešu radio", SIA "Latviešu radio Vidzeme" un SIA "Latviešu radio Kurzeme", uzņēmumi veidoti pēc "reģionālās loģikas".

 

SIA "Latviešu radio" ir licence par programmu apraidi Rīgā un Liepājā, nākotnē plānots raidīt arī Bauskā, SIA "Latviešu radio Kurzeme" plāno izsniegt atļaujas par apraidi Talsos, Kuldīgā un Saldū. SIA "Latviešu radio Vidzeme" plāno raidīt Cesvainē, Viesītē un Valkā, bet - Cēsīs un Mazsalacā "Latviešu radio" raida uz sadarbības pamata ar vietējām radiostacijām.

 

Komerciālā radiostacija "Latviešu radio", kuras programmā skan tikai latviešu dziesmas, pirmo reizi skanēt sāka pagājušā gada oktobrī, un tās programmas muzikālā daļa sastāv tikai no populārās Latvijā tapušās mūzikas.

 

Baumanis pauž, ka gada laikā "Latviešu radio" realizētais formāts ir izrādījies veiksmīgs un nākamais solis ir apraide visā Latvijā.

 

Kā ziņots, Nacionālā radio un televīzijas padome (NRTP) par uzvarētāju konkursā apraides atļaujas saņemšanai vietējās radio programmas apraidei 87,5-108 megahercu (MHz) diapazonā Saldū, Kuldīgā, Talsos, Cesvainē, Viesītē, Bauskā un Valkā par uzvarētāju noteikusi Ivo Baumani, kurš bijis vienīgais konkursa pretendents.

 

"Latviešu radio" sevi pozicionē kā neatkarīgās Latvijas populārāko dziesmu radio, kas nozīmē, tiek atskaņotas tikai tās dziesmas, kas radītas, sākot no 1990.gada.

SIA "Latviešu radio" vienīgais īpašnieks ir uzņēmējs Baumanis, liecina "Firmas.lv" dati.

Baumanim ir 17 gadu darba pieredze radio nozarē.

 

Viņš ir bijis "Radio Skonto" un "Radio Bizness un Baltija" līdzdibinātājs un direktors, tāpat viņš ir konsultējis un izstrādājis AS "Super FM" reģionālo projektu, bijis "Eiropas Hitu radio" Baltijas tīkla izpilddirektors un 2005.gadā kandidēja uz Latvijas Radio ģenerāldirektora amatu, liecina LETA arhīvā pieejamā informācija.

Latvijas ziņas