Vējš Alfai izpostījis fasādi 1

Piektdien no rīta spēcīgā vēja dēļ tika izpostīta tirdzniecības parka Alfa fasāde, portālu Diena.lv informēja Linstow Center Management sabiedrisko attiecību pārstāve Evija Ansonska.

Viņa precizēja, ka plkst. 9.45 tika saņemta informācija no Alfas apsardzes, ka stipra vēja rezultātā bojāta fasāde pie A ieejas. Cietušo nav.

"Operatīvi pieņemti mēri negadījuma novēršanai. Tirdzniecības parks strādā ierastajā kārtībā, uz laiku slēgts Camel Active veikals. Materiālie zaudējumi pašlaik tiek aprēķināti," sacīja E.Ansonska.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele apgalvoja, ka Alfas pārstāvji nav griezušies dienestā pēc palīdzības. Viņa gan norādīja, ka VUGD piektdien saņēmis četrus izsaukumus saistībā ar vētras postījumiem. Iedzīvotāji ziņoja par vētrā nogāztiem kokiem uz ceļa braucamās daļas.

Kā ziņots, piektdien Latvijā tiek prognozēta šā gada pirmā rudens vētra, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Vēja pastiprināšanās Latvijā prognozēta no rīta un dienā. No rīta jūras piekrastē, dienvidu puses vējam strauji iegriežoties no ziemeļrietumiem, vēja brāzmas gaidāma ar ātrumu līdz 20-23 m/s un pastāv augsta varbūtība, ka tiks sasniegts arī stipras vētras spēks - 25 m/s. Dienas vidū vētras spēka vēja brāzmas gaidāmas arī Rīgas jūras līča piekrastē un galvaspilsētā, jo tā ir ļoti pakļauta ziemeļrietumu puses vējiem, kas var brīvi ieskrieties pāri līča akvatorijai.

No piekrastes tālākos reģionos vēja brāzmas tiek prognozētas ar spēku līdz 20 m/s - rietumu rajonos no rīta un priekšpusdienā, valsts centrālajos rajonos priekšpusdienā un dienas vidū. Latvijas austrumu rajonos vēja brāzmas nepārsniegs 15-18 m/s.

Komentāri 1

ta ir

kad studentus nodarbina ar samoreziem finieru listes piestiprinat.

pirms 8 gadiem, 2012.10.05 12:35

Latvijas ziņas