Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemē un Latgalē apgrūtināti braukšanas apstākļi

Lietus un sniega dēļ Vidzemē un Latgalē braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" mājaslapā pieejamā informācija.

Ainažu, Siguldas, Valmieras, Daugavpils virzienā uz ceļiem joprojām braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums.Virzienā uz Valmieru un Valku posmā no Stalbes pagasta ceļš ir notīrīts un nokaisīts, taču līst lietus un vietām iespējams apledojums.

Līdzīga situācija ir piekrastes ceļa posmā no Liepupes līdz Ainažiem, kā arī Smiltenes apkaimē - apgrūtināti braukšanas apstākļi ir, sākot no Raunas pagasta līdz pierobežai, kā arī ceļa posmā no Smiltenes līdz Gulbenei.

Sniegs un ledus apgrūtina braukšanas apstākļus arī Gulbenes, Balvu, Viļakas un Rēzeknes apkaimē. Autovadītājiem jābūt uzmanīgiem, braucot no Gulbenes uz Madonu, Rēzekni, Balviem un Viļaku, ledus un sniegs klāj ceļus arī no Rēzeknes uz Zilupi, Daugavpili un pa ceļam uz Jēkabpili līdz Atašienes pagastam.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī Jēkabpils apkaimē gan virzienā uz Daugavpili līdz Nīcgales pagastam, gan Rīgas virzienā līdz Lielvārdei, kur uz ceļa iespējams apledojums.

Apledojums veidojas arī pa ceļam uz Siguldu, sākot no Vangažiem.

Salīdzinājumā ar situāciju no rīta, pēcpusdienā nedaudz uzlabojušies apstākļi uz ceļiem Kurzemes apkaimē, kur uz galvenajiem ceļiem braukšanas apstākļi vērtējami kā apmierinoši, izņemot ceļus no Tukuma uz Kuldīgu, Talsiem un Kandavu, kur līst lietus un vietām brauktuve ir sniegota.

Latvijas ziņas