Vidzemes reģiona uzņēmējus informēs, kā strādāt pārmaiņu laikā

Šā gada 4.decembrī Valmierā notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un izdevniecības "Dienas bizness" rīkotā bezmaksas konference "Kā strādāt pārmaiņu laikā", aģentūru LETA informēja LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļā.

 

Konferencē aicināti piedalīties Vidzemes reģiona uzņēmēji un uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji.

Konferenču laikā LIAA pārstāvji informēs par aktuāliem jautājumiem Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu jomā un par 2007.-2013.gada plānošanas perioda LIAA administrētajām atbalsta programmām uzņēmējiem.

 

 

Tāpat tiks apspriestas iespējas izmantot ES struktūrfondu programmu finansējumu, darba tirgus tendences nākamajā gadā, finanšu piesaistīšanas iespējas pārmaiņu laikā, kā arī tiks skarti citi uzņēmējiem būtiski jautājumi.

 

 

Paredzēts, ka konferencēs uzrunas teiks ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards (TB/LNNK), LIAA direktors Andris Ozols, kā arī pilsētu domju priekšsēdētāji.

 

 

Konference notiks plkst.10.30 viesnīcā "Wolmar", Tērbatas ielā 16a, Valmierā.

 

 

Līdzīga konference Zemgales reģiona uzņēmējiem jau notika. Kurzemes reģiona uzņēmējiem konference notiks 3.decembrī. Latgales reģiona uzņēmējiem konference plānota 10.decembrī, bet Rīgas un Rīgas rajona uzņēmējiem - 11.decembrī.

 

Latvijas ziņas