Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

18. un 19.martā - semināri par valsts finanšu atbalsta instrumentiem uzņēmējiem Valmierā un Cēsīs

Šī gada 18.martā Valmierā un 19.martā Cēsīs notiks semināri komersantiem par finanšu atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai - par valsts atbalsta saņemšanas nosacījumiem un kārtību, par pasākumiem eksporta veicināšanai, kā arī par pašreiz pieejamām ES struktūrfondu programmām.

 

Semināri notiks Valmierā - plkst.13.00 Valmieras Kultūras centra kamerzālē (Rīgas ielā 10, 3.stāvs) un Cēsīs - plkst.13.00 Cēsu pilsētas domes Lielajā zālē (Raunas ielā 4).

 

Semināra laikā komersanti tiks iepazīstināti ar aizdevumu saņemšanas nosacījumiem un kārtību Latvijas Hipotēku un zemes bankā, ar valsts garantiju saņemšanas nosacījumiem Latvijas Garantiju aģentūrā, kā arī ar plānotajiem eksporta veicināšanas pasākumiem.

 

 

Vienlaikus uzņēmēji tiks informēti arī par pieejamo atbalstu dažādu ES struktūrfondu programmu ietvaros, kuras administrē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Lai informētu uzņēmējus par valsts finanšu atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai, plānots, ka semināri notiks vēl šādās Latvijas pilsētās -Liepājā, Ventspilī, Gulbenē un Balvos.

 

Seminārus organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar šo pilsētu pašvaldībām un valsts atbalsta programmu ieviesējinstitūcijām - Latvijas Hipotēku un zemes banku, Latvijas Garantiju aģentūru un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

 

 

Vienlaikus atgādinām, ka ministrijas mājas lapā internetā ir publicēta galvenā informācija par valsts finanšu atbalsta instrumentiem 603 miljonu latu apmērā - īss apraksts par tiem, MK noteikumi to ieviešanai, informācija par plānotajiem semināriem un detalizēta to darba kārtība.

 

Kā zināms, Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Finanšu ministriju un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem ir sagatavojusi konkrētus pasākumus ekonomikas konkurētspējas uzlabošanai, uzņēmējdarbības atbalstam paredzot novirzīt 603 miljonus latu.

 

 

Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi ietver aizdevuma instrumentus, Latvijas Garantiju aģentūras galvojumus, Valsts Kases galvojumus, riska kapitāla un tehnoloģiju pārneses instrumentus.

Lietotāju raksti