Antiņi vēl nav redzami 36

Izskanējis Valsts prezidenta Valda Zatlera rīkojums par Saeimas atlaišanu, aiz muguras arī emocionālais prezidenta atvadīšanās pasākums, aizejot no sava amata, Likteņdārzā. Centrā palicis jautājums – ko tālāk? Izskanējis Valsts...

Sabiedrībā vairāk vai mazāk ir zināmi tikai līdzšinējo politiķu vārdi. Nesen sarunā ar mani kādreizējais Saeimas deputāts, kurš tagad veido jaunu partiju, izteicās, ka tā vienā ziņā ir paradoksāla situācija – ja sarakstos iekļauj jaunu, darbīgu, bet tautā maz pazīstamu cilvēku vārdus (un kā gan viņi var būt zināmi, ja agrāk nav bijuši politikā – A. Z), tad tāda saraksta izgāšanās ir gandrīz garantēta.

 

Vēlētāji drīzāk nobalsos par zināmajiem, bet tie, lūk, jau atzīti par nederīgiem. Ja nu vienīgi savu slikto reputāciju izdodas notušēt zem cita karoga. Šķiet, tā pašlaik domā rīkoties Tautas partija, izšķīstot uz visām pusēm un cenšoties pa vienam salīst citos politiskos grupējumos. Tajā pašā laikā jaunas personības nav redzamas.

 

Arī pasākumā Likteņdārzā par labo tika saukts Antiņš, par sliktajiem melnie kraukļi, bet kuri būs tie antiņi, kam jānāk, palika miglā tīts. Baida tas, ka to patiesībā vēl nezina arī tie, kuri šobrīd ieguvuši gaišo spēku reputāciju.

 

Tā gan rudenī var sabrukt kā kāršu namiņš, jo noteikti vajadzēs ķerties klāt vairāk nekā 100 miljonu latu atrašanai budžeta konsolidēšanai. Pie šī darbiņa var sagrūt pašreizējie reitingi. Tomēr vispirms gan jāredz, kuri būs tie darītāji?

 

Pagaidām viņus klāj neredzamības plīvurs. Ja tas nekritīs, paliks jau zināmie.


Komentāri 36

nazis

Vienīgie vinnētāji no visa šī lēruma būs Tautas partija, kas varēs mierīgi aiziet un nevajadzēs bezjēdzīgi dirnēt opozīcijā vēl trīs gadus.
Tauta varēs pieprasīt Saeimas atlaišanu tūdaļ pēc ārkārtas vēlēšanām, jo atkal nebūs ievēlēti pareizie cilvēki un pareizās partijas. Zatleram ar savu jauno Reformu partiju ir ļoti lielas iespējas vispār palikt aiz borta. Emocionālais pacēlums, kas sekoja rīkojumam Nr. 2. pamazām sākt noplakt (cunami vilnis nevar ilgt mūžīgi), bet nekā jauna ko piedāvāt nav un popularitāte krītas, taču līdz vēlēšanām vēl trīs mēneši. Jaunajai partijai citur balsis nav kur ņemt, kā vien pārvilināt Vienotības vēlētājus, samazinot Vienotības izredzes. Savukārt ZZS iegūs lielāko daļu no aizgājušās TP elektorāta, tāpēc - Lai dzīvo oligarhi!

pirms 9 gadiem, 2011.07.09 23:24

neizliksimies paši

Nekādas jēgas nebūs,kamēr vēlētāji nesapratīs,ka nevajag gaidīt brīnumus no cilvēkiem,kurus ievēlam,kuri vēl vakar bija "mēs" ,bet šodien kļuvuši par "viņi".
Beigsim taisīt reveransus tautai,ka tā ir gudra! Ja man nepiekrītiet,paskaidrojiet,kāpēc man būtu jāuzskata par gudru tāda tauta,kas to vien dara,kā staigā pa veciem grābekļiem? Beigsim vienreiz gaidīt mesiju,mesijas nebūs! Tauta uzmanību centrē uz partiju vadoņiem,taču reti kurš zina,kas rakstīts partiju programmās. Vai daudzi var teikt,ka zina,ko piedāvā Zatlera jaunā partija? Kāpēc daudzi uzskata,ka ir slikti,ka "partija raujas pie varas"? Būt pie varas un caur varu realizēt partijas programmu taču ir tiešākais partijas uzdevums!Vai daudzi zina,kas pēc būtības ir labēja partija,kas ir konservatīva vai liberāla partija? Un galu galā- vai daudzi zina,kas ir oligarhs pēc definīcijas un to,vai tiešām oligarhs ir pasaules lielākais ļaunums? Atbildiet kaut paši sev un tad seciniet vai tauta ir gudra un spējīga izdarīt labāko izvēli pati priekš sevis.

pirms 9 gadiem, 2011.07.10 10:15

nazis

to neizliksimies paši 10.07.2011. 10:15:48
Tauta nav ne gudra, ne (atvainojiet) stulba. Tauta ir tāda kāda tā ir, un nav vainīga, ka ir tāda. Jautājums ir - Kā partijas tautas "gudrību" izmanto savu mērķu sasniegšanai un programmu izpildei?

pirms 9 gadiem, 2011.07.11 13:22

ll

Garantēta ir arī tāda saraksta izgāšanās, kurā līderis ir morāli pagrimis, neko iepriekš nepaveicis Latvijas labā tips.

pirms 9 gadiem, 2011.07.15 12:55

;

Kā man patī teiciens - pa vienam salīduši. Vaira Freiberga varētu pacensties mūsu visu labā un nodibināt savu partiju, tad beidzot Saeimā būtu vienas partijas noteikšana.

pirms 9 gadiem, 2011.07.15 12:57

kaija

Gribas domāt, ka Tautas partija savu pašnāvību izdarīja tādu kā Krauklis dēļ, lai tiem smalki ieriebtu. Es vairāk cienu tos, kas paliek savā partijā līdz galam, nekā pēc dažu gadu tēlošanas, ka TP ir vienīgais garants visam, pēkšņi apmetas pretējā frontē un stāsta, cik viiņus ļoti tas viss nav apmierinājis. Gribas ierēkt par falšajām aktivitātēm ar koku stādīšanu. Vajadzēja uzstutēt anonīmi kādu strūklaku un tad cilvēki paši sāktu klaušināt, no kurienes tā, citādi vispirms izbļaustās, bet galā čiks, jo ies nu tērēties, ja nu nav rezultāta? Maciņš no bezdarbības arī palicis plāns un neko daudz nevar pasākt.

pirms 9 gadiem, 2011.07.15 13:02

es

Esmu gudra, jo par šo visu studēju. Tur mācīja, ka Latvijā vispār nav izteiktas labējās partijas, tāpat kā kreisās, vairāk visas uz centru, un oligarhs ir varas elite. Oligarhs var būt arī stulbs, bet, ja manīgi ticis pie varas, var sevis labā dabūt daudz. Kas būs Krauklis bez TP, jau sen redzam, ka nekas, un Rīgā vietu nedabūja, kaut saka, ka mīl laukus. Ko darīs, ja netiks Saeimā, kas arī tā būs. Konsultēs uzņēmējus? Visu laiku gribējies zināt, kādā jomā šis konsultē? Kādus vārdus runā savās konsultācijās? Liekas, ka saka runu, stāstot par savu Ornamentu vai Bumerangu un to, kā dibināja Tautas fronti Valkā.

pirms 9 gadiem, 2011.07.15 13:08

es 15.07.2011. 13:08:14
Ja tikai vēl studē, tad laikam ne pārāk gudra. gudrie māca citus

pirms 9 gadiem, 2011.07.15 14:29

sviesc

Piekrītu nazim.
VP ar šo izbijuši saeimas deputāteli vienkārši sačakarēs smadzenes tautai.Atradīsies jau daudzi rok un debenlaižas, kas ar putām uz lūpām kliegs, cik labs un izdarīgs bijis.Bet par kādu naudu tad viss tika darīts- par TP atmestajiem grašiem, atņemot citām pašvaldībām.Nepārtraukti tika savas kabatas stūķētas un savs labums gūts.cer, ka tauta Vidzemē sapratīs un spēs atsijāt graudus no pelavām.LAI MUMS VEICĀS.
Visas līdzšinējās VP aktivitātes vērstas tikai uz sava PR spodrināšanu un cilvēku smadzeņu skalošanu.Cilvēki, padomājiet, pirms izlemiet!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 12:46

apnikuši

Sviec noraizējies,ka viņa partija Valkas novadā var paspēlēt Krauklim un tāpēc te gāž samazgas. Nez,ko tik daudz līdzīgu,satrauktu komentāru par Kraukļa personu?
Pastāstiet par sevi mīļie,pastāstiet,kādus varoņdarbus tautas un Valkas novada labā esiet veikuši!
Ir taču Latvijā vēl daži cilvēki,bez Kraukļa,vai ne?
Šādi viņu zākādami, panākat pretējo efektu.Par to jums derētu padomāt,jo kas par daudz,tas par skādi!
Labāk būtu sadarbojušies kopā Valkas novada labā!

pirms 9 gadiem, 2011.07.17 19:19

to es

Kāpēc Tev tos daudzos jautājumus par Kraukli neuzdot pašam Krauklim? Nav ienācis prātā? Un vēl saki ka esi gudra! Pie viena arī pakonsultējies!

pirms 9 gadiem, 2011.07.17 19:22

ki

Katrs uz ko tādu nav spējīgs, es nekādi nevarētu iedomāties iestādīt Valkā koku, pirms tam pasaucot žurnālistus. Tur jābūt iekšām, lai pašam tas neliktos stulbi!Ir gadījies būt pasākumos, kur Krauklis uzstājas, runā apr vecajiem, labajiem laikiem. Un atkal, kā Tautas frontes laikā, ir gatavs sākt no nulles. Noraksta pats savus agdus, kad jau bija deputāts. Ja viņam rūpētu Vidzeme, noietu malā, lai citiem labāk veiktos. Uzrunā cilvēkus skaita dēļ, ne jau, lai ar viņiem sadarbotos, jo patiesībā neuzskata par cilvēkiem, bet masu, kas nepieciešama, lai veidojums sanāktu. Spēlē uz jūtām - Vidzeme, mēs - vidzemnieki, atkal kaut ko nodalot no pārējās Latvijas. ir jādomā par valsti kopumā, nevis par vienu Valku vai Vidzemi.

pirms 9 gadiem, 2011.07.18 13:42

to ki

Kā tu visu to tik labi zini? Krauklis pats izstāstīja? Nu beidz reiz uzdot tev vēlamo par esošo!
Un atliek tikai nožēlot,ka neiestādīji koku pat pasaucot žurnālistus! Tici man, kokam no žurnālistu klātbūtnes sliktāk nepalika!

pirms 9 gadiem, 2011.07.18 19:18

ko

Kurš tos kokus karstumā aplaista? Vai vasaras vidū ir pareizi stādīt?

pirms 9 gadiem, 2011.07.19 09:16

Ephefeliale

The program may make certain which you are receiving the nutrition you'll ought to ensure that the entire body stays within a condition exactly where it's constantly worrying your muscle mass groups

somanabolic muscle maximizer free download

pirms 8 gadiem, 2012.10.14 00:58

Ephefeliale

Do you know the most widely used weblog sites inside the Philippines wherever I can submit my weblogs for other folks to go through?

somanabolic muscle maximizer review scam

pirms 8 gadiem, 2012.10.14 03:03

Ephefeliale

Magic huh

muscle maximizer training guide

pirms 8 gadiem, 2012.10.14 08:16

Ephefeliale

One more thing to be aware of throughout carb a uses to This way proper are keratin to keep skin of Somanabolic Muscle Maximizer, Kyle Leon, is usually a well-known individual coach and nutritionist greatest testosterone elements for gaining muscle mass. Make certain you have a program to follow that following your knees heavy muscle gaining to you don't Muscle mass reading to whilst particular to test vitamins are like oil and that your left and half, actually damaging your muscles.


site

pirms 8 gadiem, 2012.10.14 12:37

Ephefeliale

Abide by these steps to see the ideal results

muscle maximizer

pirms 8 gadiem, 2012.10.14 14:39

Lietotāju raksti