Atklātais seminārs par studijām Dānijā – 7. februārī.

Katru gadu arvien vairāk Latvijas jauniešu dodas studēt uz ārzemēm. Daudzi no tiem izvēlas Dānijas universitātes. Viens no iemesliem, kā daudzi jau zina - ir bezmaksas un augstas kvalitātes izglītība. Taču kas vēl būtu jāņem vērā piesakoties studijām tieši šajā valstī?

Februārī Dream! Foundation Latvija organizācijas komanda sarūpējusi vairākus patīkamus pārsteigumus Dānijā studēt gribošajiem. Pirmais no tiem - atklātais seminārs par studijām Dānijā 7. februārī.

Šoreiz pasākums atšķirsies ar to, ka pie mums viesosies VIA koledžas (VIA University College) pārstāve - Kristina Høj Hansen, kas dalīsies informācijā gan par koledžas piedāvātajām studiju programmām, gan arī par studentu dzīvi, finansējuma iespējām, dzīvošanas apstākļiem un izmaksām.

VIA koledža (VIA University College) ir trešā lielākā izglītības iestāde Dānijā. Tā piedāvā plašu bakalaura studiju programmu klāstu un tiek uzskatīta par vienu no iemīļotākajām starptautisko studentu mācību iestādēm šajā valstī.

Seminārs norisināsies 7. februārī, Rīgas Ekonomikas augstskolas (Strēlnieku iela 4a) 303. auditorijā, plkst. 17:00. Ieeja bezmaksas.

Sakarā ar ierobežoto auditorijas vietu skaitu, aicinām visus interesentus pieteikties organizācijas mājas lapā

Lietotāju raksti