BALTIJAS ASAMBLEJAS Latvijas delegācijai 9

 Cīņā  par lielākiem hektārmaksājumiem mūsu lauksaimniekiem un lielāku kohēzijas fondu finansējumu no Eiropas Savienības kopīgai Baltijas valstu pozīcijai un prasībām ir milzīga nozīme.  Cīņā  par lielākiem hektārmaksājumiem mūsu...Uzskatu, ka Baltijas Asamblejai ir jāuzņemas iniciatīva un jādara viss, lai Baltijas valstis gan koordinētu savu rīcību, gan nonāktu pie vienotas pozīcijas. Tā pat Baltijas Asamblejai būtu jāizmanto ciešie, ilggadīgie kontakti ar Ziemeļu padomi, lai augšminētajos jautājumos saņemtu Zviedrijas, Somijas un Dānijas atbalstu. 
 
 

Visu labu vēlot

Bijušais Baltijas Asamblejas ekonomikas un budžeta komiteju vadītājs 

Vents Armands Krauklis

Komentāri 9

nazis

Baltijas Asambleja to noteikti ņems vērā, jo viņi ir cītīgākie ZL lasītāji

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 17:20

VOT MALACIS

Kāds te laikam ļoti grib parādīt cik viņš vēl ļoti svarīgs un ievērojams. Saki,Vent, ko Tu ar šito gribi parādīt ? Tu tiešām domā ka kāds no Baltijas Asamblejas tiešām lasa Ziemeļlatvijas blogus ? Vai arī tas ir domāts taviem pajoliņiem , lai tie redz cik tu esi svarīgs un neaizmirstams ? ZĪMULIS !!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 22:48

no laukiem

Mīļais Krauklīš kungs .Kur ta nu Jūs tāds pavisam sanīcis.Saņemait nu sevi ŗokās un domājait tak uz labu, uz priekšu,par nākotni.Kam ta nu Jūs šitāds BIJUŠAIS visādos amatos kādam būsait vaidzīgs.Būtu nu vismaz saņēmis sevi rokās un pieteicis sevi vismaz kā topošais piecu oficiālu bērnu tēvs,kā savulaik tikāt izziņojis tā sauktajā dzeltenajā presē,bet ja nesanāk tad gan ejait pie daktera.Tik nepiemirstait paņemt līdz kādu skribentu,kaut vai no vietējā ceitunga un foto reportāžu no notikuma vietas ar uztaisait un tad jau tautas ovācijas būs garantētas.Nevaig tā palaisties.

pirms 9 gadiem, 2011.12.20 18:14

sviesc

Ha, ha, neviena nedēļa bez V.A. gudrībām un atgādināšanas par sevi:))

pirms 9 gadiem, 2011.12.21 09:03

.........

Tik globālai diplomātijai parasti pievēršas,ja:
1)Izdzerts pirmais polšs un jāiet pēc otrā.
2)Sievai beidzies medusmēnesis un sākušies trauklupatas gadi.
3)No lieliem priekšniekiem atlaists tik sen,ka pat kaimiņi vairs par pilnu neņem.
Kurš no trim vai arī visi uzreiz?

pirms 9 gadiem, 2011.12.21 10:32

no Wikipedia

Sviescam par nedēļu bez V.A. gudrībām!!

Blogs, Tīmekļa žurnāls jeb emuārs (angļu: weblog, blog) ir tīmekļa lietojums, kas satur regulārus ierakstus vienā tīmekļa vietnē.

pirms 9 gadiem, 2011.12.22 07:43

pie kājas!

Skauģi,bailīgie,konkurenti, pajoliņi un vienkārši ļauna vēlētāji!

Beidziet vienreiz grauzt Ventu, vai jums tiešām nekā cita nav ko darīt,kā tikai uzpasēt vai šis nav kur parādījies vai kaut ko pateicis. Notiks tas,kam jānotiek un jūsu smieklīgie pūliņi to iespaidot nevar.

pirms 9 gadiem, 2011.12.27 12:11

pie lejasgala!

Tevi te kāds pie pakša par kūmu sauca,ko? Ko gribēsim,to teiksim.Tavu čomu un maizestēvu vēl neviens nav aizticis - viņš pats dabū sev uz galvas to,kam jānotiek.

pirms 9 gadiem, 2011.12.28 12:38

Lietotāju raksti